موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/45575 :کد

0

رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی عنوان کرد:

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۱۴
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی عنوان کرد:

تیم فوتبال پیام انتظار بجنورد درچارچوب هفته هشتم لیگ دسته یک امیدهای کشور و در یک بازی حساس مقابل حریف قائمشهری خود سه امتیاز دیگر به جمع امتیازات خود اضافه کرد.

حسین جعفرزاده در گفتگو با تحلیل ایران گفت: دو تیم پیام انتظار بجنورد و پرسپولیس قائمشهر در یک دیدار نفس گیر به مصاف هم رفتند که پیام انتظار بجنورد با نتیجه دو بر یک از سد تیم پرسپولیس قائمشهر گذشت.

وی تصریح کرد: در اواسط نیمه اول این مسابقه تیم پیام انتظار با گل علی انصاریان از حریف قائمشهری خود پیش افتاد لیکن دیری نگذشت که بازیکن حریف نتیجه را در سی و پنجمین دقیقه به تساوی کشاند؛ اما این خوشحالی از سمت بازیکنان پرسپولیس فقط پنج دقیقه ادامه داشت و با خطایی که روی بازیکن انتظار انجام شد و با گلی که از روی نقطه پنالتی توسط امیر محمد نوروزپور زده شد، این خوشحالی به یائس تبدیل و تا پایان مسابقه نتیجه به سود پیام انتظار بجنورد ادامه یافت.

جعفر زاده با اشاره به نتایج دیگر رقابت‌ها اظهار کرد: در دیگر مسابقات هفته هشتم لیگ دسته یک امیدهای کشور، پتوی لاله مقابل گیتی پسند اصفهان به تساوی بدون گل رضایت داد، نساجی مازندران دو بر یک از سد کاسپین قزوین گذشت و خونه به خونه بابل با برد دو بر یک مقابل شهرداری نوشهر به این رقابت‌ها خاتمه داد.

به گزارش تحلیل ایران، هم اکنون تیم خونه به خونه بابل با ۲۰ امتیاز در صدر جدول و پیام انتظار بجنورد با اختلاف دو امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :