موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شورای شهر

a/46458 :کد

0

در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد عنوان شد؛

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۴
تعداد بازدید : ۴۶۲   
 تحلیل ایران -در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد عنوان شد؛

رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر بجنورد شب گذشته در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد به شهردار بجنورد در زمینه تهاتر زمین از سوی شهرداری با پیمانکاران تذکر داد.

به گزارش تحلیل ایران، علی اکبر هاتفی، رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر بجنورد شب گذشته در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد در خطاب به شهردار بجنورد اظهار کرد: گزارش هایی را دریافت کرده ایم مبنی بر اینکه با اختیار خود زمین هایی را که زیر 130 میلیون تومان قیمت دارند را به پیمانکاران طرف قرارداد واگذار می کنید در حالیکه شورای شهر بجنورد اختیار تهاتر زمین را از شما پس گرفته است.
هاتفی تصریح کرد: تذکر می دهم که این اقدام شما که در مقابل مطالبه پیمانکاران، زمین تهاتر و واگذار می کنید غیر قانونی است و در صورتیکه به این رویه ادامه دهید با مشکل قانونی روبرو می شوید.
وی اعلام کرد: شهرداری بجنورد در سال جاری حتی از طریق مزایده نمی تواند هیچ زمینی را به پیمانکاران واگذار کند.
به گزارش اترک نیوز، در بخشی دیگر از این جلسه نامه درخواست شهردار بجنورد مبنی بر تمدید زمان اعمال تخفیف در نرخ عوارض پروانه ساختمانی که برای دهه فجر مصوب شده بود، تا پایان اسفند ماه سال جاری نیز قرائت شد که اعظم السادات افشین فر، رئیس شورای شهر بجنورد نیز این درخواست را به شور گذاشت، اعضای شورای شهر به بررسی و تعیین تکلیف این درخواست در کمیسیون برنامه و بودجه شورا رای دادند.
افزون بر این، افشین فر به تصویب نرخ عوارض سال 95 شهرداری بجنورد نیز اشاره کرد و گفت: نرخ عوارض سال 95 شهرداری بجنورد به ویژه در زمینه فروش تراکم و پارکینگ حتی در مقایسه با نرخ سال 93 کاهش یافته است.
منبع:اترک نیوز
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :