موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوزه

a/63998 :کد

0

تحقق اهداف جامعه نیازمند همدلی و همزبانی است

  پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۴
تعداد بازدید : ۵۷۸   
 تحلیل ایران -تحقق اهداف جامعه نیازمند همدلی و همزبانی است

استاد برجسته حوزه گفت: تحقق اهداف جامعه اسلامی در تمام امور نیازمند همدلی و همزبانی در سطوح مختلف است.استاد برجسته حوزه گفت: تحقق اهداف جامعه اسلامی در تمام امور نیازمند همدلی و همزبانی در سطوح مختلف است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی ظهر امروز در دیدار با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا انجام شد، با بیان اینکه نتیجه اعمال دنیایی انسان در آخرت مشخص می‌شود، اظهار کرد: رسالت‌های مشخصی در دنیا بر عهده انسان گذاشته شده است که باید در اجرای آنها اهتمام جدی داشته باشیم.


وی اضافه کرد: هیچ فردی فکر نمی‌کرد که مردم بدون سلاح بتوانند در برابر ارتش مسلح رژیم شاهنشاهی ایستادگی کنند، اما رخدادها حقایق بسیاری را برای همگان آشکار کرد.


این استاد برجسته حوزه با اشاره به اینکه نبود همدلی میان مردم و مسئولان مشکلات بسیاری برای جامعه اسلامی به دنبال دارد، تصریح کرد: اگر امام علی (ع) نیز رهبر باشند و در جامعه اختلاف وجود داشته باشد، شکست این جامعه قطعی خواهد بود.


جوادی‌آملی از برخی از دستاوردهای کنونی نظام اسلامی در حوزه‌های مختلف یاد کرد و گفت: تحقق اهداف جامعه اسلامی در تمام امور نیازمند همدلی و همزبانی در سطوح مختلف است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :