موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/86985 :کد

0

کاظمی: در وضعیت خوبی قرار داریم/ قرار شد عقیلی به من خبر بده

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -کاظمی: در وضعیت خوبی قرار داریم/ قرار شد عقیلی به من خبر بده

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: تیم ما هم اکنون در وضعیت روحی مناسبی قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: تیم ما هم اکنون در وضعیت روحی مناسبی قرار دارد.

 


به گزارش تحلیل ایران، فرهاد کاظمی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن که در سالن جلسات هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: وضعیت آغاز مسابقات همواره با سایر زمان‌ها تفاوت دارد زیرا که تیم از زمین بازی دور بوده و تمرینات بدنسازی داشته‌اند و ممکن است قدری ناهماهنگ عمل کنند.


وی افزود: ذوب‌آهن تیم خوبی است و بازیکنان و کادر فنی آن چندین سال کنار هم بازی کرده‌اند ولی بازی کردن جلو تیم‌های قدرتمند به ما انگیزه بیشتری می‌دهد.


سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان همچنین گفت: معیار من همیشه دستیابی به اهداف بزرگ بوده و اگر شرایط روحی و روانی تیم با آن چیزی که مدنظر ما است هماهنگ شود به آن چیزی که امیدوار هستیم خواهیم رسید.


کاظمی در رابطه با نقل و انتقالات گفت: حدود یک ماه پیش شخصاً با هادی عقیلی صحبت کرده‌ام و قرار شده است که تا هفته سوم یا چهارم خبر نهایی را به من بدهد.


وی همچنین گفت: بازیکنان جدیدی همچون حسین بادامکی و رضا نورمحمدی و دیگر بازیکنان جدید اضافه شده انگیزه لازم را برای موفقیت در فصل جدید دارند.


سرمربی سیاه جامگان در رابطه با اتفاقی که در راه‌آهن افتاده بود گفت: شرایط در راه‌آهن متفاوت بوده است و من هرگز اجازه نمی‌دهم که در حریم مربی دخالت کنند. خوشبختانه ما چنین مشکلی را اینجا نداریم.


کاظمی عنوان کرد: در بازی پیش رو مصدومی نداریم و رضا درویشی نیز امروز کاملاً آماده بود.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :