موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/88296 :کد

0

مهاجری: از لحاظ روانی و فنی آمادگی بسیار خوبی داریم

  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -مهاجری: از لحاظ روانی و فنی آمادگی بسیار خوبی داریم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ما هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ فنی آمادگی بسیار خوبی برای بازی فردا داریم و بعد از بازی بسیارخوب ونتیجه مناسب در بازی مقابل سپاهان باروحیه‌ای مضاعف به بازی فردا می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ما هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ فنی آمادگی بسیار خوبی برای بازی فردا داریم و بعد از بازی بسیار خوب و نتیجه مناسب در بازی مقابل سپاهان با روحیه‌ای مضاعف به بازی فردا می‌رویم.

 


به گزارش تحلیل ایران، رضا مهاجری درباره دربی شهر مشهد اظهار داشت: تشکر می‌کنم از اداره کل و هیئت فوتبال چرا که به دلیل سختی‌های بازی فردا اقدامات لازم را جهت برگزاری مطلوب بازی انجام می‌دهند و انتظار حمایت‌های عادلانه بیشتری از طرف مسئولین شهر از هر 2 تیم داریم.


وی در مورد بازی فردا گفت: ما هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ فنی آمادگی بسیار خوبی برای بازی فردا داریم و بعد از بازی بسیار خوب و نتیجه مناسب در بازی مقابل سپاهان با روحیه‌ای مضاعف به بازی فردا می‌رویم.


سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره بازیکن ساحل‌عاجی اضافه شده به تیم افزود: این بازیکن نخستین بازیکن خارجی مدنظر ما بود که به عنوان آخرین بازیکن به جمع ما اضافه شد. او دیروز با تیم تمرین کرده است و اگر ITC او برسند ممکن است در بازی فردا از وی استفاده شود.


مهاجری درباره مصدومان و محرومان تیم پدیده گفت: میلاد کمندانی به بازی فردا نمی‌رسد همچنین حمزه خذیراوی شرایط مشابهی را دارد و امیدواریم حسین مهربان در صورت آمادگی به بازی فردا برسد.


وی در مورد بازیکنان بومی افزود: از این که بازیکنان بومی خوبی شرایط بازی در لیگ را دارند خوشحال هستم و اگر تیم ما در فصل پیش رویه به خوبی داشته باشد می‌توان انتظار چندین بازیکن ملی‌پوش را داشت.


منبع:تسنیم

                               

خراسان رضوی     مشهد     تیم فوتبال            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :