موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/91739 :کد

0

مصدومان پدیده از هفته پنجم به ترکیب اضافه می‌شوند

  چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۳۲۰   
 تحلیل ایران -مصدومان پدیده از هفته پنجم به ترکیب اضافه می‌شوند

سرمربی پدیده خراسان گفت: تنها مزیت تعطیلات لیگ برتر، بازگشت مصدومان تیم است که از هفته پنجم قطعاً در خدمت تیم خود خواهند بود.

سرمربی پدیده خراسان گفت: تنها مزیت تعطیلات لیگ برتر، بازگشت مصدومان تیم است که از هفته پنجم قطعاً در خدمت تیم خود خواهند بود.


به گزارش تحلیل ایران،محمدرضا مهاجری اظهار داشت: تعطیلات لیگ برتر، خوب یا بد باشد به هرحال در تقویم لیگ ما قرار دارد و باید سعی کنیم که به بهترین شکل ممکن، از این موضوع استفاده کنیم.


وی افزود: با توجه به اینکه تیم پدیده به‌موقع آغاز کرد، از نظر بدنی بازیکنانم تازه سر و شکلی خوب گرفتند و می‌خواستیم از این هفته با 100 درصد قوای بدنی در مسابقات شرکت کنیم که لیگ تعطیل شد. تنها مزیت این تعطیلات، بازگشت مصدومان تیم است که از هفته پنجم قطعاً در خدمت تیم خود خواهند بود.


مهاجری راجع به تساوی با سایپا خاطرنشان کرد: متاسفانه نتوانستیم باز هم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و به نتیجه لازمه دست یابیم. خوشبختانه نباختیم اما در روزی به تساوی رسیدیم که حق‌مان برد بود. امیدوارم در آینده و با رسیدن مصدومان، مشکلی بابت گلزنی نداشته‌ باشیم.


وی افزود: «سوبا» بازیکن خارجی تیم، پیشرفت خوبی داشته و روز به روز با هم‌تیمی‌ها و شرایط لیگ ایران هماهنگ‌تر می‌شود. واتو نیز چنین شرایطی دارد و با توجه به اینکه زودتر از سوبا به تمرینات پدیده اضافه شد، به موقع هماهنگ شد و در چهار هفته گذشته به خوبی کار کرده‌است.


منبع:تسنیم

                               

خراسان رضوی     پدیده     لیگ برتر            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :