موضوعات ‌مرتبط: سیاسی نماینده ولی فقیه

a/147326 :کد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان

آمریکا بار دیگر بدعهدی اش را به همگان ثابت کرد

  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۲۲   
 تحلیل ایران -آمریکا بار دیگر بدعهدی اش را به همگان ثابت کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: خروج آمریکا و عدم پایبندی همپیمانانش به برجام بار دیگر به دنیا ثابت کرد که نمی توان به دولت آمریکا و متحدانش اعتماد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه زاهدان که در مصلای قدس برگزار شد اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمن در مقابل ایران آرایش جنگی گرفته لازم است که مردم و مسئولین با وحدت و همدلی در کنار یکدیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی سازند.

 

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ملت ایران از اقدام رئیس جمهور در شورای امنیت ملی در برخورد با آمریکا و اروپا حمایت کرده‌اند تصریح کرد: ملت ایران اقدامی متقابل و در ایران را در مقابل اهک نان خواستار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محامی عنوان کرد: هیچ گاه نباید به دشمنان اعتماد کرد از این رو میتوان گفت این اقدامات دشمن برای همه مردم درس بزرگی بود.


وی خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی، ضعف مدیریتی و رخنه فساد در برخی مجموعه ها باید بیش از گذشته به این موارد توجه داشت و برای حل آن ها دنبال چاره بود چرا که بسیاری از مردم از این وضعیت گله مند هستند.وی با بیان اینکه با استفاده از توان داخلی باید مسیر انقلاب را با تمام قدرت پیش برد گفت: مسئولان باید بیش از گذشته با مردم ارتباط بگیرند و در رابطه با خدمات دستگاه های مختلف اجرایی به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی ماه رمضان را ماه مناجات و دعا با خدا کرد و گفت: روزه گرفتن تمرین تقوا، ایمان و تقویت قوه نفس است که باید همه برای رسیدن به تقوا از این چنین راه هایی استفاده کند.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :