موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/147543 :کد

تلاش برای برگزاری انتخابات سالم در سیستان و بلوچستان

  ﺳﻪشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۱:۵۴
تعداد بازدید : ۲۵   
 تحلیل ایران -تلاش برای برگزاری انتخابات سالم در سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات اعتبار و ناموس وزارت کشور است و باید تمام قد از ناموس خود صیانت کنیم تا در استان و شهرستان‌ها یک انتخابات سالم, مطلوب و بدون نقص را برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز در اولین جلسه ستاد انتخابات استان که با هدف برنامه ریزی و تقسیم وظایف به منظور برگزاری قانونمند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: همه دستگاه های اجرایی بایستی با تمامی امکانات اداری آماده برگزاری انتخابات سالم در استان باشند.

 

استاندار سیستان و بلوچستان تقویت زیرساخت ها از قبیل فیبر نوری ,ارتباطات, مسائل نظارتی و حمایتی مرتبط با برگزاری انتخابات را امری ضروری دانست و گفت: در حوزه امنیت باید پیشگیری‌های لازم صورت گیرد و ارتباط مستمر و متناسب با حوزه فعالیت فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برقرار باشد و اعضای ستاد به صورت لحظه ای پاسخگوی فرمانداران و بخشداران باشند.

 

وی با اشاره به این مطلب که کاندیداها از هر حزبی که باشند برای ما یکسان هستند, عنوان کرد: همه کاندیداها در انتخابات برای ما یکسان هستند و هر کس توانست نظر و آراء مردم را جلب کند برای ما محترم و ارزشمند است زیرا بر این باوریم که در انتخابات اراده مردم باید عملی شود و وظیفه اصلی ما صیانت از آراء مردم است.

 

احمدعلی موهبتی همچنین افزود: فرمانداران باید سعی کنند در مکاتبات برای کاندیداها بحران و مشکلی ایجاد نشود و اشراف اطلاعاتی کامل در امور داشته باشند.

 

همچنین این مقام مسئول اظهار داشت: انتخابات باید با معیار تایید شورای نگهبان پیش رود و در برگزاری سالم آن دقت کافی صورت پذیرد.

 

موهبتی در پایان ابراز امیدواری کرد: انتخابات تضمین بقاء و دوام جمهوری اسلامی ایران می باشد و امیدواریم بتوانیم بستر انتخابات سالم, رقابتی و بدون تخلف را فراهم و تلاش کنیم بهترین و اصلح ترین افراد انتخاب شوند و برگ درخشانی دیگر برای جمهوری اسلامی ایران ورق بزنیم.

 

 

منبع :فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :