موضوعات ‌مرتبط: سیاسی اهل سنت

a/147679 :کد

قدیر مولوی سلامی از برخورد به‌موقع با عوامل ه

اقدام صداوسیما فرصت نقش‌آفرینی معاندین را گرفت‌

  چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۲۴   
 تحلیل ایران -اقدام صداوسیما فرصت نقش‌آفرینی معاندین را گرفت‌

ماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام به‌موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل‌سنت و برخورد با عوامل شبکه و برنامه سبب شد رسانه‌های معاند فرصت دامن‌زدن به این موضوع را پیدا

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران ،مولوی نذیراحمد سلامی در زاهدان ضمن محکوم کردن اقدام مداح هتاک در برنامه زنده به مقدسات اهل‌سنت اظهار داشت: دشمنان اسلام با دیدن وحدت در دنیای اسلام خشمگین هستند به همین دلیل هیچ‌گاه از تلاش برای تفرقه‌افکنی بین برادران اهل شیعه و سنی کوتاه نمی‌آیند.

 

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها بر احترام به قومیت‌ها و مذاهب تأکید فرموده‌اند و به‌فرموده ایشان اگر هر کسی دانسته یا ندانسته به مقدسات اهل‌سنت و تشیع توهین کند، مزدور دشمن است تصریح کرد: از اینکه تنبیه مجازات افراد نامعقول به‌سرعت در دستور کار قرار گرفت بسیار خرسندیم چرا که این امر سبب شد مردم در رابطه با دشمنی ایران با خود توجیه شوند و هیچ شکافی بین شیعه و سنی ایجاد نشود.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از آموزه‌های مهم اسلامی ایجاد وحدت و زدودن تفرقه از جامعه اسلامی است به همین دلیل دشمن باید بداند این نوع حرکات نابخردانه هیچ‌گاه بین شیعه و سنی شکاف ایجاد نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران یک الگوی مناسب در زمینه وحدت محسوب می‌شود تصریح کرد: وحدت میان شیعه و سنی در جای جای ایران اسلامی نمود پیدا کرده به همین دلیل دشمن از هر راهی برای تفرقه‌افکنی میان برادران اهل‌سنت و شیعه استفاده می‌کند.

وی گفت: اقدام به‌موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل‌سنت و برخورد با عوامل شبکه و برنامه سبب شد رسانه‌های معاند فرصت دامن زدن به این موضوع را پیدا نکنند.

 

 

منبع:تسنیم

                               

سیستان و بلوچستان     مولوی سلامی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :