موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی وحدت

a/147708 :کد

سیستان و بلوچستان،منشا قدرت ملت ایران وحدت است

  شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۶:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶   
 تحلیل ایران -سیستان و بلوچستان،منشا قدرت ملت ایران وحدت است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: منشا قدرت ملت ایران وحدت و اتحاد مردم است با توجه به اینکه همه مردم امروز دشمن مشترکی به نام آمریکا و اسرائیل دارند هر آنچه بر خلاف وحدت باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران،حجت‌الاسلام والمسلیمن علی‌ اکبر‌پور ظهر امروز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در مهمانسرای سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمن از توان جبهه مقاومت واهمه دارد امروز اسرائیل برای حفاظت از خود در مقابل جبهه مقاومت، دیوار بتنی کشیده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود:  چهل سال از عمر با برکت انقلاب می‌گذرد مردم هر کجا احساس کردند پای کار بوده و از آرمان ها و ارزش‌های اسلام و نظام جانانه و مردانه دفاع کردند روز قدس نمادی از حضور ملت ایران هوشیار، بیدار و همیشه در صحنه ایران به شمار می‌رود.

 

وی با اشاره به اینکه حدود 70 سال از اینکه استکبار با کاشت غده سرطانی در قلب کشورهای اسلامی رژیم صهیونیست و خبیث اسرائیل را پایه گذاری کرد می‌گذرد تصریح کرد: در طول این 70 سال مردم در مقابل آن با دست و پنجه به انتفاضه و مقاومت می‌پردازند.

 

وی عنوان کرد: منشا قدرت ملت ایران وحدت است با توجه به اینکه همه مردم امروز دشمن مشترکی به نام آمریکا و اسرائیل دارند هر آنچه بر خلاف وحدت باشد خلاف منویات مقام معظم رهبری به شمار می‌رود.

 

وی با اشاره به توهین مداح هتاک در پخش زنده برنامه تلویزیونی افزود: هرکس برخلاف محور وحدت حرکت کند از نظر جامعه اسلامی اگر شیعه باشد شیعه انگلیسی و اگر سنی باشد سنی آمریکائی است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مشخص نیست دشمنان با کدام منطق این موضوع را معامله قرن نامگذاری کرده اند چرا که معامله معمولا دو طرفه است ولی از آنجا که روح استکباری هرجا باشد معمولا تلاش می‌کند به نفع خود عمل کند.

‌اکبر‌پور اظهار داشت: اگر نگاهی به مفاد معامله قرن بیندازیم متوجه می‌شویم حاکمیت فقط مربوط به ساکنان فعلی فلسطین است و فلسطینیانی که خارج از آن هستند حق ندارند برگردند یا تمام سلاح های محور مقاومت، انقلابیون و مبارزان فلسطینی باید تحویل داده شود.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :