موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست داروخانه

a/148165 :کد

داروخانه حافظ محیط زیست در زاهدان

تقدیر از داروخانه حافظ محیط زیست در زاهدان

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۶۲   
 تحلیل ایران -تقدیر از داروخانه حافظ محیط زیست در زاهدان

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: پیرو گزارشات واصله از عملکرد داروخانه ای در زاهدان در راستای حفظ محیط زیست از مدیر این داروخانه تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، وحید پورمردان اظهار داشت: پیرو اطلاع از عملکرد داروخانه ای در زاهدان در راستای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی با رویکرد نه به کیسه های پلاستیکی، طی بازدید سرزده از مدیر این داروخانه تقدیر شد.

وی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از اقدام ارزشمند به عمل آمده در ایجاد و توسعه فرهنگ زیست محیطی و آموزش عمومی محیط زیست به مردم، از سوی پزشک جوان داروخانه مذکور از تمامی آحاد مردم دعوت کرد تا یک حافظ محیط زیست و همیار محیط بان باشند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان داشت: این تفکر حتی اگر هیچ‌گونه بازخوردی در جامعه نداشته باشد بسیار ارزشمند است و وجود و بروز چنین رفتارهایی در جامعه نوید بخش فردایی بهتر خواهد بود.

گفتنی است، در این بازدید سرزده از مدیر این داروخانه به خاطر ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و نصب تابلویی با عنوان «اگر از ما کیسه نایلونی بخواهید تقدیم می‌کنیم اما اگر نخواهید تشکر می‌کنیم. به خاطر حفظ محیط زیست» در محیط داروخانه، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
منبع:مهر
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :