موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بندر چابهار

a/148469 :کد

افزایش ۶۸ درصدی تخلیه روزانه شناورهای سنتی در چابهار

  چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ — ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۲۷   
 تحلیل ایران -افزایش ۶۸ درصدی تخلیه روزانه شناورهای سنتی در چابهار

رئیس بندر شهید کلانتری چابهار گفت: میانگین تخلیه شناورهای سنتی به صورت روزانه ۶۸ درصد افزایش و به ۵۷۰ تن رسید که بالاترین میزان تخلیه در سال های اخیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران ،مجتبی محمدزاده رئیس بندر شهید کلانتری چابهار درخصوص روند عملیات تخلیه شناورهای سنتی اظهار داشت:  در پی بازدیدهای به عمل آمده در راستای بررسی و رفع مشکلات شناورهای سنتی و تسریع در عملیات تخلیه و خروج شناورها اقدامات خوبی صورت پذیرفت.

 

محمدزاده گفت: با توجه به گرمای هوا در ماه های جاری به منظور افزایش ایمنی و کاهش ریسک های احتمالی حریق در شناورهای چوبی در بندر شهید کلانتری، از تمام ظرفیت های موجود در تخلیه فوری و شبانه روزی این شناورها استفاده شد.

 

وی افزود: این اقدامات که از اواسط خرداد ماه و به دلیل ترافیک بالای شناورهای سنتی شروع شد، میانگین تخلیه شناورهای سنتی به صورت روزانه 68 درصد افزایش و به 570 تن رسید که بالاترین میزان تخلیه در سال های اخیر می باشد. 

 

رئیس بندر شهید کلانتری خاطرنشان کرد: با توجه به عملیات تخلیه شناورهای سنتی نسبت به شناورهای سایز بزرگ و استفاده از نیروی انسانی مستقیم در عملیات تخلیه و بارگیری و همچنین گرمای شدید هوا در فصل فعلی، سختی این فرآیند را برای کارگران این حرفه دوچندان نموده است.

 

 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :