موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست بندر چابهار

a/47680 :کد

0

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از بندر چابهار بازدید می کند

  دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۱:۵۶
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از بندر چابهار بازدید می کند

۲۷ بهمن ماه جاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر به این منطقه از طرح های بزرگ صنعتی، تولیدی و در حال احداث بازدید می کند.

به گزارش تحلیل ایران،مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهارگفت: 27 بهمن ماه جاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر به این منطقه از طرح های بزرگ صنعتی، تولیدی و در حال احداث بازدید می کند

.

به گزارش تحلیل ایران،،طاهره شهرکی با اعلام مطلب بالا اضافه کرد: "معصومه ابتکار" در سفر یک روزه خود به این منطقه از زون صنایع سنگین، شرکت کشتی سازی دریا امید و طرح تولید جلبک های میکروسکوپی تحقیقات شیلات بازدید به عمل می آورد.


وی اظهارداشت: بازید از طرح توسعه بندر شهید بهشتی و اسکله شهید کلانتری و نیز کلنگ زنی طرح ساخت پنل های خورشیدی از دیگر برنامه های سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به منطقه آزاد و چابهارهستند.


"طاهره شهرکی" بیان کرد: شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان چابهار و مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران و نمایندگان رسانه های خبری در سفر یک روزه ایشان اعلام شده است.

 

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :