موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فرماندار زابل

a/48773 :کد

0

برنده اصلی انتخابات مردم هستند

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۲۴۸   
 تحلیل ایران -برنده اصلی انتخابات مردم هستند

فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت : برنده اصلی انتخابات پیش رو مردم هستند و با حضور حداکثری خود در حماسه ۷ اسفند نشان خواهند داد که در پی عزت و سربلندی ایران اسلامی می باشند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت : برنده اصلی انتخابات پیش رو مردم هستند و با حضور حداکثری خود در حماسه 7 اسفند نشان خواهند داد که در پی عزت و سربلندی ایران اسلامی می باشند.


به گزارش تحلیل ایران،هوشنگ ناظری در جلسه تبیین رفتارهای اخلاقی و قانونی که باحضور کاندیداهای حوزه انتخابیه سیستان، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد،اظهار کرد: دشمنان همیشه در پی آن هستند که انتخابات کشور ما را غیر واقعی و از پیش تعیین شده جلوه دهند.

وی ادامه داد: در نظام اسلامی ما همه چیز بر آرای مردم اتکا دارد و دموکراسی اسلامی و مردم سالاری دینی از ارزش و جایگاه رفیعی برخوردار می باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد:  در انتخابات هفتم اسفند ماه خواسته مردم از صندوق های رای بیرون خواهد آمد.

ناظری با تبیین و تشریح تبلیغات مجاز و غیر مجاز و نیز مواردی از قانون انتخابات افزود: برگزاری انتخاباتی شایسته که در شان و منزلت مردم و در راستای اهداف نظام و آرمان های شهدا باشد ، نیازمند پایبندی به اخلاق مداری و قانون مداری است و همه باید این اصول را رعایت کنیم.

وی تصریح کرد: همه ی مردم و دست اندرکاران برگزاری انتخابات به دنبال برگزاری با شکوه این رویداد مهم هستند و با مواردی که به هرشکل مانع خلق این حماسه شوند برخورد خواهد شد.


منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :