a/49066 :کد

0

فضای شهر زاهدان زیباسازی می‌شود

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۴۹۱   
 تحلیل ایران -فضای شهر زاهدان زیباسازی می‌شود

رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهر زاهدان گفت: در آستانه سال نو و با هدف ایجاد عناصر محیطی و بصری زیبا در شهر زاهدان اقداماتی انجام شده است.

رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهر زاهدان گفت: در آستانه سال نو و با هدف ایجاد عناصر محیطی و بصری زیبا در شهر زاهدان اقداماتی انجام شده است.


به گزارش تحلیل ایران،عطاالله شه‌بخش اظهارداشت: شهرها مجموعه‌هایی همچون پارکها، گردشگاهها، ساختمانها و مراکز تفریحی را درخود جای داده اند که اگر هر کدام به هر دلیلی نتواند آنگونه که باید جلوه کنند، می‌تواند فضای شهر را زیر سوال ببرد.

وی گفت: آلودگیهای بصری یکی از چالشهای زیباسازی شهرها است که این سازمان اقدام بامحو دیوار نوشته‌های تبلیغاتی و تابلوهای نازیبا به طراحیها و رنگ‌آمیزی دیوارها و اماکن عمومی  با توجه به شرایط فرهنگی مردم دست زده است.

شه‌بخش افزود: در این راستا تاکنون بالغ بر 40 هزار و 600 متر مربع نوشته‌های تبلیغاتی و نوشته‌های نازیبا در شهر زاهدان پاکسازی شده است.

رئیس کمیسیون  بهداشت و خدمات شهر زاهدان ادامه داد: ساخت و نصب المانها، بهسازی پارکها و بوستانها، ایجاد فضای سبز که اعتبار آنها از محل اعتبارات مناطق و شهرداری مرکز تامین شده از دیگر اقدامات این سازمان در حوزه مدیریت و زیباسازی است.

شه بخش تصریح کرد: در آستانه سال‌نو شهرداریها و شوراهای اسلامی می‌کوشند تا با زیبانمودن شهر و به وجود آوردن مراکز تفریحی، ساختمانها، پارکها و گردشگاه‌ها، محیطی جذاب برای گردشگران، مسافران نوروزی فراهم کنند.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :