a/65135 :کد

0

بیمارستان صحرایی در سراوان افتتاح شد

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -بیمارستان صحرایی در سراوان افتتاح شد

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: بیمارستان صحرایی در اسفندک شهرستان سراوان افتتاح شد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: بیمارستان صحرایی در اسفندک شهرستان سراوان افتتاح شد.


به گزارش تحلیل ایران،سردار محمد مارانی اظهار داشت: بیمارستان صحرایی در اسفندک شهرستان سراوان صبح امروز افتتاح شد. یکی از والاترین ارزش‌هایی که در بیمارستان‌های صحرایی به نمایش گذاشته شده تلاش برای رفع محرومیت و خدمت واقعی و صادقانه سپاه به مردم است.


فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: خدمت به مردم در مناطق محروم و روستایی از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار در این حوزه گامهای مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات‌دهی به مردم بوده است.


سردار مارانی افزود: یکی از والاترین ارزش‌هایی که در بیمارستان‌های صحرایی به نمایش گذاشته شده تلاش برای رفع محرومیت و خدمت واقعی و صادقانه سپاه به مردم است.


وی با تأکید بر نقش سپاه در ایجاد وفاق و انسجام ملی بیان کرد: در این مأموریت بزرگ ابتدا رضایت خداوند و دوم خدمت به مردم بود که سبب شد این کار بزرگ شکل بگیرد و نشان می‌دهد که در سایه وحدت و همدلی و برادری همه کارها شدنی است.


سردار مارانی تأکید کرد: تاکنون 29 بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسیده است که  به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در این بیمارستان‌ها خدمات‌رسانی شده است و خدمات این بیمارستان‌ها یکی از امنیت پایدار در منطقه است.


وی با اشاره به اینکه تا پایان سال 95 تعداد 43 بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان برپا می‌کنیم، گفت: حضور پزشکان بسیجی در این منطقه موجی از امید، خوشحالی و مسرت را برای مردم به ارمغان آورده است.


سردار مارانی تصریح کرد: در این بیمارستان خدمات بستری، جراحی، کلینیکی و پارا کلینیکی به طور رایگان به مردم منطقه ارائه می‌شود.منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :