موضوعات ‌مرتبط: فناوری سردار حسن مهری

a/65623 :کد

0

امنيت نرم افزاري از مهمترين اهداف و برنامه هاي پليس فرودگاه

  پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۳۸۴   
 تحلیل ایران -امنيت نرم افزاري از مهمترين اهداف و برنامه هاي پليس فرودگاه

فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور در آيين توديع و معارفه فرمانده پليس فرودگاه هاي استان ،امنيت نرم افزاري را از مهمترين برنامه هاي اين پليس عنوان کرد.

فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور در آيين توديع و معارفه فرمانده پليس فرودگاه هاي استان ،امنيت نرم افزاري را از مهمترين برنامه هاي اين پليس عنوان کرد.

 


به گزارش تحلیل ایران، سردار" حسن مهري" در آيين توديع و معارفه فرمانده پليس فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان گفت: تمام موفقيت هاي به دست آمده و امنيت مثال زدني در سطح فرودگاه هاي کشور مرهون تعامل مجدانه و بسيار خوب  دستگاه هايي است که در فرودگاه هاي کشور مسئوليت دارند.


وي با اشاره به طرح نوروزي پليس فرودگاه هاي کشور و تقدير از تلاش کارکنان انتظامي افزود: با اجراي اين طرح و تلاش مجدانه و شبانه روزي پليس در اين ايام خوشبختانه در دو سال گذشته آمار سرقت ها در فرودگاه هاي کشور به صفر رسيده است.


سردار مهري توجه به بحث آموزش،مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با سرقت را سه اولويت پليس فرودگاه هاي کشور براي سال 95 دانست و تصريح کرد: امروزه در نيروي انتظامي قرارگاه جهادي آموزش تشکيل شده است و به تبع آن در تمام رده هاي ناجا قرارگاه فرعي تشکيل شده که يکي از آنها پليس فرودگاه هاي کشور است.


وي در پايان سخنان خود امنيت نرم افزاري را يکي از ماموريت هاي مهم پليس فرودگاه عنوان و خاطر نشان کرد: اقدامات خوبي در اين راستا در حال انجام است که از جمله اين اقدامات مي توان به راه اندازي شبکه هاي دوربين مدار بسته در فرودگاه زاهدان اشاره کرد.


فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور در ادامه تغيير و تحول را باعث شکوفايي و نوآوري عنوان کرد و ضمن تقدير از سرهنگ "کيخا" فرمانده پليس فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان در زمان تصدي اين شغل، سرگرد "اسد زراعتگر" را به عنوان فرمانده جديد پليس فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان منصوب کرد. منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :