موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش بانوان

a/72068 :کد

0

جشنواره فرهنگی ورزشی در زاهدان برگزار می‌شود

  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -جشنواره فرهنگی ورزشی در زاهدان برگزار می‌شود

مسئول ورزش بانوان استان سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی طرح اوقات فراغت بانوان بمناسبت نیمه شعبان در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار می‌شود.

مسئول ورزش بانوان استان سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی طرح اوقات فراغت بانوان بمناسبت نیمه شعبان در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران،مائده موسوی اظهار داشت: اولین جشنواره فرهنگی ورزشی طرح اوقات فراغت بانوان بمناسبت نیمه شعبان و سالروز آزاد سازی خرمشهر 4 خردادماه در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار می‌شود.


مسئول ورزش بانوان استان سیستان و بلوچستان گفت: در این جشنواره افزایش انگیزه و رغبت بانوان و دختران به تحرک و فعالیت‌های ورزشی و فراهم‌سازی تعامل و همراهی مادران و دختران در برنامه‌های اوقات فراغت مدنظر ستاد برگزاری است.


وی افزود: این جشنواره در راستای استفاده از حداکثر امکانات و ظرفیت‌های ورزش‌های همگانی و بومی محلی، تقویت فرهنگ ورزش و حمایت از فعالیت‌های ورزشی مناسب با وضعیت جسمانی دختران و زنان برگزار می‌شود.


موسوی از مهمترین اقدامات و برنامه ها ی حوزه ورزش بانوان درسال گذشته گفت و تصریح کرد : 323 برنامه در بخش همگانی و 112 برنامه در ورزش روستایی اجرا شده و 130 مقام در بخش انفرادی و 9 عنوان تیمی توسط بانوان سیستان و بلوچستان در مسابقات مختلف کشوری کسب شده است.


وی عنوان کرد: تعداد نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی ده نفر که از این تعداد 2 نفردر رشته های کبدی و کاراته به عضویت تیم ملی درامدند . همچنین 7 مورد میزبانی مسابقات منطقه ای و قهرمانی کشور به اضافه یک اردوی تیم ملی بدمینتون از مهمترین دستاوردهای ورزش بانوان در سال گذشته است.


موسوی تعداد دوره های آموزشی را 89 مورد عنوان کرد که 63 کلاس مربیگری و 23 مورد داوری و 3 کلاس دانش افزایی ویزه مربیان و باشگاه داران سال گذشته در سطح استان برگزار شده است.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :