موضوعات ‌مرتبط: فناوری چابهار

a/72257 :کد

0

اپلیکیشن منطقه آزادچابهار تولید شد

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۴۲۰   
 تحلیل ایران -اپلیکیشن منطقه آزادچابهار تولید شد

مشاورمدیر عامل منطقه ازاد چابهار گفت:همزمان با برگزاری اجلاس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه اقیانوس هند "آیورا" اپلیکیشن منطقه آزادچابهار تولید شد.

مشاورمدیر عامل منطقه ازاد چابهار گفت:همزمان با برگزاری اجلاس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه اقیانوس هند "آیورا" اپلیکیشن منطقه آزادچابهار تولید شد.


به گزارش تحلیل ایران،طاهره شهرکی اظهار داشت:همزمان با برگزاری اجلاس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه اقیانوس هند "آیورا" اپلیکیشن منطقه آزادچابهار تولید شد.


مشاورمدیر عامل و مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار گفت: اپلیکیشن این منطقه نخستین بار درمناطق آزاد کشور به 2 زبان فارسی و انگلیسی با قابلیت نصب روی سیستم های اندروید تولید شد.


وی با اشاره به این که  این اپلیکیشن می‌تواند به سایت سازمان متصل شود، افزود: علاقه‌مندان با دسترسی به این اپلیکیشن می‌توانند از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط اجلاس آیورا، منطقه آزاد چابهار و نیز سایرمناطق آزاد کشور اطلاع پیدا کنند.


شهرکی دیگر قابلیتهای این اپلیکشن را نمایش فیلم، عکس  ومطالب مختلف عنوان کرد و تصریح کرد : همچنین بخش عمده‌ای از نحوه چگونگی سرمایه‌گذاری ، بسته‌های سرمایه‌گذاری، فرایند سرمایه‌گذاری، ثبت شرکتها اطلاع از اخرین دستاوردهای اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری در این منطقه به همراه نقشه‌های مختلف جغرافیایی از منطقه به صورت فایلهای پی دی اف در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.


ویبا بیان اینکه استفاده از تکنولوزی و ابزارهای نوین ارتباطات در بازار کنونی از مهم ترین شاخص‌های پیشرفت است، افزود: این اپلیکشین با قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند پل ارتباطی بین مخاطبان وجهانی شدن برای تجارت در منطقه ازاد چابهار باشد.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :