موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بیمه ورزشی

a/72461 :کد

0

اتحادیه باشگاه‌داران در زاهدان راه‌اندازی می‌شود

  چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۳۰۱   
 تحلیل ایران -اتحادیه باشگاه‌داران در زاهدان راه‌اندازی می‌شود

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: اتحادیه باشگاه‌داران در زاهدان راه‌اندازی می‌شود.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: اتحادیه باشگاه‌داران در زاهدان راه‌اندازی می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران،ادهم کرد در حاشیه نشست هم‌اندیشی باشگاه‌های زاهدان اظهار داشت: اتحادیه باشگاه‌داران در زاهدان راه‌اندازی می‌شود.


معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت بیمه ورزشی و لزوم داشتن آن برای ورزشکاران گفت: با توجه به اینکه امکان آسیب دیدگی در ورزش وجود دارد لذا مدیران باشگاهها از آموزش افراد بدون داشتن کارت بیمه ورزشی خودداری کنند.


وی افزود: روال تمدید باشگاه‌ها در سال گذشته نسبت به ادوار گذشته بسیار مطلوب بود در حال حاضر تعداد 110 باشگاه در کل استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارند که 63 باشگاه مربوط به شهرستان زاهدان است.


کرد با اشاره به اینکه  فعایت بیشتر باشگاه های استان در رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام در بخش آقایان و آمادگی جسمانی در بخش بانوان است، افزود: امسال میزان شهریه باشگاه‌ها بر اساس درجه‌بندی شان تعیین و به آنها اعلام می‌شود.


معاون اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ساماندهی باشگاه ها یکی از اهداف اصلی اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان است خاطر نشان کرد : در سال گذشته 99 درصد مدیران باشگاه‌ها اقدام به تمدید مجوز باشگاه خود کردند و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان در بحث بیمه ورزشی رشد و افزایش خوبی حاصل شد که 50 درصد این آمار مربوط به باشگاه‌ها است.


وی افزود: 250 مورد بازدید از باشگاه‌ها و توزیع پوستر و کارت بیمه ورزشی در سطح باشگاه ها برگزاری کلاسهای آموزشی و راه‌اندازی سامانه پیامک از دیگر اقداماتی است که در اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان در بخش باشگاه‌ها صورت گرفته است.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :