موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرمانده انتظامی

a/78870 :کد

0

یک تن و ۳۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -یک تن و ۳۴۴ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه ماموران پلیس با سوداگران مرگ در سیستان و بلوچستان دو باند بزرگ توزیع کننده مواد افیونی منهدم و یک تن و ۳۴۴ کیلو مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه ماموران پلیس با سوداگران مرگ در سیستان و بلوچستان دو باند بزرگ توزیع کننده مواد افیونی منهدم و یک تن و ۳۴۴ کیلو مواد مخدر کشف شد.


به گزارش تحلیل ایران، سردارحسین رحیمی اظهار داشت: مبارزه شبانه‌روزی با قاچاق مواد مخدر و مقابله با باندهای بزرگ و بین‌المللی توزیع‌کننده مواد افیونی با توجه به موقعیت خاص استان یکی از اولویتهای مهم پلیس سیستان و بلوچستان است.


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در راستای تلاش شبانه روزی، مأموران انتظامی شهرستان خاش با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند بزرگ را که با استفاده از خودروهای تیزرو و کوهستانی، اقدام به جابه جایی موادمخدر از نوار مرزی به داخل کشور می‌کردند، شناسایی کردند.


وی تصریح کرد: مأموران پس از پایشهای فنی یک ماهه، سه دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند را شناسایی و تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ با مشاهده مأموران با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.


سردار رحیمی با اشاره به حدود 40 دقیقه درگیری مسلحانه مأموران با قاچاقچیان مسلح گفت: در این عملیات ،مأموران ضمن دستگیری دو قاچاقچی و توقیف سه دستگاه خودرو تویوتا،600 کیلو تریاک ،108 کیلو هروئین و 42 کیلو حشیش را کشف کردند.


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند بزرگ دیگر توزیع کننده مواد مخدر در جنوب استان خبر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان مهرستان با اشراف اطلاعاتی، یک دستگاه خودرو تویوتا متعلق به این باند را شب گذشته در محور "سوران-مهرستان"شناسایی کرده که قاچاقچیان با مشاهده مأموران با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.


سردار رحیمی افزود:در این درگیری مسلحانه،مأموران پلیس ،ضمن به هلاکت رساندن یک قاچاقچی مسلح،یک دستگاه خودرو تویوتا حامل 594 کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح جنگی توقیف کردند.


فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نیروی انتظامی با حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور با تمام توان و قدرت با قاچاقچیان مسلح و مخلان امنیت عمومی مبارزه می‌کند.


منبع:تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :