موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جشنواره

a/79341 :کد

0

جشنواره عکاسى "بهترین ضیافت رحمانی" در زاهدان برگزار می‌شود

  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۱۱۸   
 تحلیل ایران -جشنواره عکاسى "بهترین ضیافت رحمانی" در زاهدان برگزار می‌شود

مدیرکل سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان گفت: نخستین جشنواره عکاسى بهترین ضیافت رحمانی با موضوع ماه مبارک رمضان در زاهدان برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان گفت: نخستین جشنواره عکاسى بهترین ضیافت رحمانی با موضوع ماه مبارک رمضان در زاهدان برگزار می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام عیسی بزمانی  اظهار داشت: نخستین جشنواره عکاسى بهترین ضیافت رحمانی باهدف به تصویرکشیدن زیبایى‌هاى رمضان، برگزار می‌شود که علاقه‌مندان مى‌توانند با ثبت لحظات دربخش‌هاى دوربین عکاسى و تلفن همراه با موضوع بهترین ضیافت رحمانی شرکت کنند.


مدیرکل سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان گفت:  علاقمندان می‌تواند عکس‌های خود را با موضوع ماه مبارک رمضان و فضایل این ماه و ثبت لحظات بندگى مخلوق در برابر خالق خویش، استقبال ازماه مبارک، نماز، دعا، راز و نیاز، ذکر، صدقه وخیرات، سفره‌های افطار وسحر، عبادت‌های جمعی، تلاوت قرآن، صله رحم، شبهای قدر و عید فطرموضوع ارسال کنند.


وی با اشاره به اینکه عکس‌ها می‌تواند از دریچه دوربین عکاسى یا تلفن همراه باشد، تصریح کرد: آخرین مهلت 20 تیر 95 و داورى آثار 25 تیر خواهد بود و شرکت در این جشنواره براى همه علاقه‌مندان آزاد است.


مدیرکل سازمان تبلیغات استان افزود: هر شرکت‌کننده مى‌تواند در دو بخش عکاسى با دوربین و عکاسى با تلفن همراه شرکت کند و عکسها نباید با برنامه‌هاى رایانه‌اى دست‌کارى شده باشند و باید فایل ارسالى با فرمت Jpeg و سایز20*30 رزولیشن dpi 72 تهیه شود.


وی گفت: هرعکاس مى‌تواند حداکثر 3 عکس رنگى  ارسال کند و برگزارکننده انتظار دارد عکاسان آثاری ارسال نمایند که در ماه مبارک رمضان سال گذشته و امسال ثبت یا خلق شده باشد و در صورت امکان پیش از این در هیچ جشنواره‌اى ارائه نشده باشند.


منبع:تسنیم

                               

سیستان و بلوچستان     جشنواره     عکاسی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :