موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی وام مسکن

a/80161 :کد

0

آغاز پرداخت تسهیلات خرید و احداث مسکن در سیستان و بلوچستان

  شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۶
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -آغاز پرداخت تسهیلات خرید و احداث مسکن در سیستان و بلوچستان

مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن به متقاضیانی که از خرداد سال ۹۴ حساب سپرده افتتاح کرده و دو دوره انتظار ۶ ماهه (جمعاً یک سال) سپری شده از تسهیلات استفاده کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن به متقاضیانی که از خرداد سال 94 حساب سپرده افتتاح کرده و دو دوره انتظار 6 ماهه (جمعاً یک سال) سپری شده و با مراجعه به بانک مسکن می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 


به گزارش تحلیل ایران،مسعود مالکی افزود: مبلغ این تسهیلات در شهرهای بالای 200 هزار نفر استان 600 میلیون ریال و در شهرهای زیر 200 هزار نفر 400 میلیون ریال با نرخ سود 13 درصد و بازپرداخت حداکثر 12 ساله می باشد.


مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: اقساط ماهیانه برای تسهیلات 600 میلیون ریالی 8 میلیون و 250 هزار ریال و برای تسهیلات 400 میلیون ریالی 5 میلیون و پانصد هزار ریال می باشد.


مالکی بیان داشت: میزان سپرده گذاری دراین صندوق جهت دریافت تسهیلات در شهرهای بالای 200 هزار نفر، حداکثر 300 و حداقل 100 میلیون ریال و جهت تسهیلات 400 میلیون ریالی حداکثر سپرده 200 و حداقل 67 میلیون ریال که طول دوره انتظار برای سپرده های حداکثری 2 دوره 6 ماهه و برای سپرده گذاری حداقلی 6 دوره 6 ماهه می باشد.تاکنون 359 فقره حساب با میلغ حدود 66 میلیارد ریال در این صندوق افتتاح شده است.


وی در پایان نیز یادآور شد: متقاضیانی که تمایل به استفاده از این تسهیلات را دارند می توانند با مراجعه به شعب بانک مسکن در سطح استان نسبت به افتتاح حساب سپرده اقدام و پس از طی دو دوره انتظار از مزایای این تسهیلات استفاده نمایند.


منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :