موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرودگاه

a/81632 :کد

0

فرسودگی ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان کذب است

  یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -فرسودگی ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان کذب است

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان فرسودگی ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان را تکذیب کرد و گفت: تمامی هواپیماهایی که در مسیرهای استان پرواز می‌کنند از استانداردهای لازم برخوردارند.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان فرسودگی ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان را تکذیب کرد و گفت: تمامی هواپیماهایی که در مسیرهای استان پرواز می‌کنند از استانداردهای لازم برخوردارند.

 


به گزارش تحلیل ایران، حسن اعرابی مقدم  اظهار داشت: در حال حاضر ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان با مشکل کمبود هواپیما در مسیرهای پروازی رو به رو است و توافق اخیر ایران با ایرباس و بوئینگ موجب افزایش تعداد هواپیما در کشور شده و می‌تواند مشکل استان در این حوزه را برطرف کند.


مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان گفت: با وجود تعداد مسافر زیاد در فرودگاه بین‌المللی کنارک اما متأسفانه تعداد مسیرهای پروازی این فرودگاه کافی نیست که امیدواریم توافق ایران با این دو سازنده مطرح هواپیما مشکلات آن را رفع کند.


وی افزود: پیش‌بینی می‌شود با ورود هواپیماهای تازه خریداری شده از ایرباس و بوئینگ، 10 تا 20 مسیر پروازی در ساعات مختلف شبانه روز در سیستان و بلوچستان افزوده شود.


اعرابی‌مقدم تصریح کرد: اکنون در حال بررسی و نظرسنجی از مردم، دفاتر و آژانس‌های خدمات هوایی هستیم تا پس از بهره‌برداری از هواپیماهای جدید بدون اتلاف وقت مسیرهای پروازی جدیدی را برقرار کنیم.


وی فرسودگی ناوگان هوایی سیستان و بلوچستان را تکذیب کرد و گفت: تمامی هواپیماهایی که در مسیرهای استان پرواز می‌کنند از استانداردهای لازم برخوردارند و حتی بعضی از هواپیماهای شرکت ماهان جزو بهترین‌ها در کشور است که در مسیرهای اروپایی تردد می‌کردند.


مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان افزود: هم اکنون افزون بر 80 هواپیما به صورت هفتگی از فرودگاههای سیستان و بلوچستان در مسیرهای تهران، مشهد، چابهار، کرمان، اصفهان، شیراز، گرگان، دبی و عراق پرواز می‌کنند.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :