موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دانشگاه

a/82413 :کد

0

افزایش رشته ها براساس نیازمندی جامعه در دانشگاه چابهار

  پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -افزایش رشته ها براساس نیازمندی جامعه در دانشگاه چابهار

رئیس دانشگاه بین المللی چابهار گفت: دو رشته جدید مهندسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه بین المللی چابهار به تصویب رسید.

رئیس دانشگاه بین المللی چابهار گفت: دو رشته جدید مهندسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه بین المللی چابهار به تصویب رسید.


به گزارش تحلیل ایران،علی اصغر تباوار اظهار داشت: با تصویب دو رشته  تحصیلی جدید مهندسی عمران گرایش سازه و مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه، جذب دانشجو در این رشته ها از مهرماه امسال آغاز می‌شود.


رئیس دانشگاه بین المللی چابهار گفت: سیاستهای کلی دانشگاه بین‌المللی چابهار در زمینه تصویب رشته ها براساس چشم انداز دفتر آموزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و استراتژی تدوین شده در این دانشگاه و در راستای تأکید «حامدعلی مبارکی» رئیس هیئت امنای دانشگاه در خصوص توسعه و گسترش رشته‌ها براساس نیازمندی جامعه و شهرستان چابهار افزایش یافته است.


وی راه‌اندازی رشته‌های متناسب با نیاز امروز جامعه و حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین را از اولویتهای برنامه آموزشی این دانشگاه عنوان کرد و افزود: با تصویب رشته مهندسی معدن و براساس تفاهم‌نامه‌ای که این دانشگاه با شرکتهای موجود در منطقه منعقد کرده است به صورت عملی تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص مورد نیاز معادن از طریق این دانشگاه صورت پذیرفته و نیروی آموزش دیده در نهایت جذب این شرکت می‌شوند.


وی با اشاره به اینکه رسیدن به اهداف علمی یکی از اولویتهای این دانشگاه در تولید علم و مهارت آموزی نیروی فنی و متخصص است افزود: دانشگاه بین‌المللی وابسته به سازمان منطقه آزاد چابهار در 15 رشته و در مقاطع کارشناسی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشجو تربیت می‌کند.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :