موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گروه جهادی

a/82920 :کد

0

سربازان پدافند هوایی "س و ب" به گروه‌های جهادی پیوستند

  یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -سربازان پدافند هوایی "س و ب" به گروه‌های جهادی پیوستند

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: سربازان پدافند هوایی به گروه‌های جهادی پیوستند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: سربازان پدافند هوایی به گروه‌های جهادی پیوستند.

 


به گزارش تحلیل ایران، علی‌اکبر جعفری پیش از ظهر امروز از مجموعه فرماندهی پدافند هوایی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پدافند هوایی نقش مهمی در مقابله با تهدیدات هوایی دشمن دارد و کشف و انهدام موشک‌های مختلف، مقابله موثر با تهدیدات دشمنان و موفقیت در عملیات‌های بزرگ در دفاع مقدس از دستاوردهای پدافند هوایی است.


مسئول بسیج سازندگی سپاه گفت: پدافند هوایی با پیغام صلح، دوستی، آرامش و امنیت برای تمامی کشورهای آزادی‌ خواه و مستقل فعالیت می‌کند و مخالف هرگونه تجاوز و کشتار بی‌‌رحمانه و غارت ملت‌ها است.


وی با اشاره به اینکه  سربازان پدافند هوایی استان به گروه‌های جهادی ملحق شدند، افزود: از این پس مجموعه سربازان و پرسنل مشتاق پدافند هوایی تحت عنوان گروه جهادی شناسنامه دار در بسیج سازندگی ثبت سیستم خواهند شد و به عنوان گروه جهادی کد سیستمی دریافت می‌کنند.


سرهنگ جعفری تصریح کرد: مشارکت در طرح هجرت 3 دانش‌آموزی با ساخت و تعمیر اولیه یک هزار و 200 صندلی و میز دانش‌آموزی به صورت مشترک از دیگر اقدامات بسیج سازندگی و مجموعه فرماندهی پدافند هوایی است که به صورت مشترک انجام می‌شود.


مسئول بسیج سازندگی سپاه استان تاکید کرد: در این زمینه از ظرفیت خودروی سنگین پدافند هوایی بنا به در خواست سازمان با حداقل هزینه جابه جایی اقلام، انتقال لوازم، مصالح و غیره استفاده می‌شود.


وی تصریح کرد: این سازمان با استفاده از ظرفیت کارگاهی مناسب جوشکاری، فنی حرفه‌ای، بلوک زنی، نیروی کار ماهر و متخصص و روحیه جهادی فرماندهان توانسته در تحقق اقتصاد مقاومتی موثر عمل کند.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :