موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کمیته امداد

a/82925 :کد

0

۷۷ نخبه تحت حمایت کمیته امداد سیستان و بلوچستان قرار دارند

  یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۳
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -۷۷ نخبه تحت حمایت کمیته امداد سیستان و بلوچستان قرار دارند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان گفت: ۷۷نخبه در بخش ‌های فرهنگی، ورزشی و قرآنی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان گفت: ۷۷نخبه در بخش ‌های فرهنگی، ورزشی و قرآنی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

 


به گزارش تحلیل ایران،رضا اصل شهرکی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی به دانش‌آموزان نخبه خدماتی نظیر  بورسیه،کتب و آزمون‌های آمادگی کنکور ارائه می‌دهد و حمایت از دانشجویان در بحث پرداخت شهریه نیز از دیگر خدمات این نهاد است.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)سیستان وبلوچستان تصریح کرد: در حال حاضر ۷۷ نخبه در زمینه‌های علمی، قرآنی، ورزشی، مخترع، فرهنگی، هنری و ادبی تحت حمایت این نهاد قرار دارند که برخی از آنها در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند.


شهرکی خودکفایی مددجویان را یکی از مهمترین اقدامات این نهاد عنوان کرد و گفت: نگاه ویژه کمیته امداد استان به مقوله توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش و ایجاد زمینه‌های اشتغال و خروج این خانواده‌ها از تحت پوشش است.


وی گفت:اهدای جهیزیه، اعطای وام کارگشایی، برگزاری همایش دانشجویی، بازدید از بیماران صعب العلاج، خاص و خانواده های موفق، برپایی نمایشگاه های مختلف فرهنگی ، اعطای جوایز تحصیلی و فرهنگی از دیگر اقدامات انجام شده توسط این نهاد است.


منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :