موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی چابهار

a/84129 :کد

0

وصول بیش از ۱۸ میلیارد ریال مطالبات سازمان منطقه آزاد چابهار

  یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -وصول بیش از ۱۸ میلیارد ریال مطالبات سازمان منطقه آزاد چابهار

سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: این سازمان در ۳ ماهه نخست ۹۵ بیش از ۱۸ میلیارد ریال از مطالبات خود را وصول کرده است

سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: این سازمان در 3 ماهه نخست 95 بیش از 18 میلیارد ریال از مطالبات خود را وصول کرده است.

 


به گزارش تحلیل ایران، مریم شاه تقی اظهار داشت این میزان از مطالبات با طرح 16 دعوای حقوقی و 4 دعوای کیفری علیه اشخاص با صدور 7 رای به نفع سازمان اخذ شده است.


"شاه تقی" در ادامه بیان کرد: در 3 ماهه اول سال جاری 73 مورد واگذاری زمین، 11 مورد اجاره و 82 مورد کارشناسی توسط مدیریت امور حقوقی سازمان صورت گرفته است.


وی اظهار کرد: معاملات کوچک و متوسط شامل: مشاوره با شرکت ها و مجتمع های آموزشی و پیمانکاری به صورت خرید خدمات هتل لیپار و رستوران دریا و آزمایشگاه مکانیک خاک و 2 مورد به اشخاص بوده است.


سرپرست مدیریت سازمان گفت: معاملات عمده بدون مناقصه با موسسات، شرکت ها و شهرداری بندر چابهار و با مناقصه با شرکتهای ارگ و پی، کوهسر آپادانا و گلبان منطقه آزاد چابهار و یک مورد به شخص انجام شده است.


منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :