موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رخداد اجتماعی

a/85745 :کد

0

افزایش محسوس دما سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد

  ﺳﻪشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۳
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -افزایش محسوس دما سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: افزایش محسوس دمای چهار تا ۶ درجه ای از روز چهارشنبه سراسر استان به ویژه نیمه شمالی آن را فرا می گیرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان، کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان در این باره اظهار داشت: ارتفاع موج به دلیل وزش باد در سواحل دریای عمان در جنوب استان در شبانه روز گذشته به سه متر و 20 سانتی متر رسید.

 

وی با بیان اینکه این شرایط امروز و فردا ادامه دارد به شناورهای صیادی و لنج های کوچک توصیه کرد با توجه به وزش باد بر روی دریا و مواج شدن دریای عمان در این مدت از رفتن به دریا خودداری کنند.

 

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در سیستان درحال وزیدن است به طوری که حداکثر سرعت وزش باد به 72 کیلومتر برساعت رسید.

 

وی افزود: تحت تاثیر این پدیده میزان غلظت ذرات معلق در هوای منطقه به 438 میکرو گرم بر متر مکعب برابر با 2 و نیم برابر حد مجاز و در شرایط بحرانی قرار گرفت.

 

بر اساس اعلام هواشناسی سیستان و بلوچستن این وضعیت تا امروز بعد از ظهر در سیستان تداوم دارد و روزهای سه شنبه و چهارشنبه از شدت آن کاسته می شود.

                               

هواشناسی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :