موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش بانوان

a/86966 :کد

0

ایران قهرمان ووشو بانوان جام صلح و دوستی شد

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۴
تعداد بازدید : ۳۶۶   
 تحلیل ایران -ایران قهرمان ووشو بانوان جام صلح و دوستی شد

نخستین دوره رقابت های بین المللی ووشو بانوان جام صلح و دوستی یکشنبه شب با قهرمانی تیم ایران الف در زاهدان پایان یافت.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم پایانی این رقابت ها  اظهار داشت: این دوره از رقابت های بین المللی ووشوی بانوان در 2 بخش تالو و ساندا با حضور 80 ووشو کار در قالب 6 تیم از کشورهای ایران، پاکستان، هند و افغانستان از 2 مرداد به مدت 2 روز در سرسرای امام علی(ع) زاهدان برگزار شد.

 

عباس شیبک افزود: 27 داور بین المللی از ایران و یک داور بین المللی از پاکستان قضاوت این دوره از رقابت ها را برعهده داشتند که در پایان تیم ایران الف قهرمان و تیم های هندوستان و پاکستان به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

 

وی بیان کرد: هیات ووشو سیستان و بلوچستان با همکاری فرمانداری و شورای شهر زاهدان، اداره کل ورزش و جوانان و سپاه سلمان استان اقدام به برگزاری این دوره از رقابت های بین المللی ووشو کرده است.

 

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستانهای استان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، هم اینک 40 هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

 

 

 

                               

مسابقات ووشو     ووشو                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :