موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/87449 :کد

0

اقتصاد مقاومتی باید به گفتمان بانک ها تبدیل شود

  چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۶
تعداد بازدید : ۳۲۸   
 تحلیل ایران -اقتصاد مقاومتی باید به گفتمان بانک ها تبدیل شود

رئیس هیات رزمندگان سیستان و بلوچستان و بلوچستان گفت: اقتصاد مقاوتی باید به گفتمان بانک ها تبدیل شود و در این راه باید شاهد راهبرد ارزنده ای برای تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در این دیار مرزنشین باشیم

به گزارش تحلیل ایران، سردار غلامرضا باغبانی صبح امروز در دیدار با مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی راهبرد ارزنده ای برای گذر از شرایط کنونی و حرکت بر مسیر توسعه در پهناورترین استان کشور است.

 

وی افزود: در این راستا نیز نقش بانک ها بر هیچ کس پوشیده نیست و باید همگان دست به دست هم داده تا با حمایت قاطع از توان بومی، توسعه متکی به دانش ایرانی را به بهترین شکل  اجرائی سازیم.

 

رئیس هیات رزمندگان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: تبدیل اقتصاد مقاومتی به فرهنگ و گفتمان عمومی در جامعه یک ضرورت اساسی است و رهبر معظم انقلاب اجرای اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در این عرصه را وظیفه آحاد جامعه می دانند.

 

وی استفاده بهینه از ظرفیت قشرهای تاثیرگذار، توانمند سازی این اقشار با برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی و آشنا سازی آنان با مفهوم، اهداف اجرای اقتصاد مقاومتی را از جمله راهکارهای فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه عنوان کرد.

 

سردار باغبانی با اشاره به اهمیت حمایت از فعالان اقتصادی گفت: در این راستا نقش بانک توسعه تعاون به عنوان نهاد دولتی متولی توسعه این بخش بر هیچ کس پوشیده نیست و باید با نگاهی جامع محور، برنامه ریزی کاربردی را در دستور کار خود قرار دهد.

 

تحقق اصل اقتصاد مقاومتی محور فعالیت های بانک توسعه تعاون است


مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار اظهار داشت: تحقق اصل اقتصاد مقاومتی محور فعالیت های این بانک به عنوان نهاد دولتی حمایتگر تعاون گران است.

 

محمد رضا ریگی افزود: نهایت تلاش خود را به کار برده ایم که اثر گذاری مناسبی را با توجه به سهم تعاون از جامعه داشته باشیم.

 

وی تاکید کرد: سیستان و بلوچستان دارای پتانسیل های سرمایه گذاری زیادی است لذا بانک ها با پرداخت تسهیلات می تواند زمینه رونق اقتصادی را فراهم کنند.

 

وی افزود: با توجه به این ظرفیت بانک توسعه تعاون نهایت تلاش خود را برای سهم آوری در جامعه و تقویت بخش تعاون ایفا کرده است.

 

مدیربت شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان جهت گیری بانک ها برای پشتیبانی از اقتصاد مقاومتی را امری مهم برشمرد و افزود: در این راستا باید یک برنامه ریزی جامع محور هماهنگ؛ تبیین و در دستور کار قرار بگیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی امروز نسخه مورد اعتماد و شفابخش اقتصاد کشور است، گفت: با این تئوری علاوه بر بروز اقتدار ملی، مسائل و مشکلات گوناگون ما از قبیل چگونگی استفاده از منابع داخلی، نیروی انسانی و غیره مرتفع خواهد شد.

                               

اقتصاد     اقتصاد مقاومتی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :