موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استاندار

a/89523 :کد

0

مدیران موظفند واقعیت حوزه خود را به مردم بگویند

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -مدیران موظفند واقعیت حوزه خود را به مردم بگویند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران در این هفته به میان مردم بروند و سوالات و ابهامات را برطرف کنند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی استانداری، علی اوسط هاشمی ظهر امروز در دومین جلسه هفته دولت در استان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: بیان مشکلا

 

وی افزود: ما متعصبانه نمی‌اندیشیم اما بیان حقایق باعث روشنگری می‌شود و ما در این برهه از زمان محتاج بیان واقعیت‌ها هستیم.

 

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هفته دولت را با روستاها شروع کنید چرا که نگهداشت جمعیت در روستاها از امور واجب ماست و در برش استانی برنامه‌های هفته دولت مدیران به روستاها بروند.

 

وی در ادامه یادآور شد: مردمی کردن هفته دولت یعنی اینکه در نتیجه کار و فعالیت و اقدامات شما بشود عنصر دولت ـ ملت را پررنگ کرد.  

 

هاشمی مدیران دستگاههای اجرایی را به پاسخگویی شفاف و گسترده به رسانه‌ها و مردم توصیه کرد و گفت: اجتماعی از همه احزاب موافق و مخالف شکل دهید و به همه سؤالات پاسخ بدهید ما نیازمند بزرگنمایی نیستیم اما بیان مشکلات و اقدامات نیز حق ماست .

 

وی تاکید کرد: دولت توانسته نگاه جهان را به کشور تغییر بدهد و آرامش نسبی بوجود بیاورد که لازمه کار و تولید و اشتغال و امنیت است و کسی نمی‌تواند منکر این شود.

 

علی اوسط هاشمی گفت: دولت‌ها ماندگار نیستند انچه به حول و قوه الهی باقیست نظام جمهوری اسلامی است پس با ادبیات سیاه و هجمه و تبلیغ در این برهه از زمان چهره نظام را خدشه دار نکنیم.

 

استاندار با اشاره به اینکه مردم از ما تغییر و تحول و پیشرفت می‌خواهند ادامه داد: دولت بر سر عهد و پیمانی که با مردم بسته است می‌ماند و هر کس که به آینده ایران می‌اندیشید باید به جامعه قدرتمند امید ببندد.

 

وی ضمن بیان اینکه  انرژی زیادی از دولت صرف کاهش خسارت‌های ناشی از رقابت ناسالم و شکننده می‌شود افزود: البته ما به تشخیص مردم اطمینان داریم و دولت نیز تمام نگاهش بر این بوده که مردم کمترین سختی را تحمل کنند و بیشترین فشار بر روی خود دولت باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: اگر از روحیه انقلابی حرف می‌زنیم لازمه این روحیه بودن بر مدار اخلاق و درس گرفتن از شهدای بزرگوار رجایی و باهنر است که در هر حال حق و حقیت را گفتند.

 

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: رویکرد اصلی ما در هفته دولت رویکرد منافع ملی است و نه بزرگنمایی دولت چرا که مردم نیت خوان هستند و تفاوت کار دوام دار و هماهنگ با کار شعاری و تبلیغی را می‌دانند.

 

علی اوسط هاشمی از مدیران خواست از انجام تبلیغات پر هزینه و نمایشگاه‌های بی‌مخاطب خودداری کرده و بر جریان سازی و بودن درمیان مردم تاکید کنند.

 

استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن ارائه پیشنهاد سفر وزرا به استان درخواست کرد: پیشنهاد بنده میزبانی از وزیر محترم کار تعاون و رفاه اجتماعی یا وزیر محترم راه و شهرسازی و وزیر محترم امور خارجه در این هفته است که با مسائل و مشکلات استان در ارتباط هستند.

                               

استاندار     هفته دولت                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :