موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/110673 :کد

مدیر عامل منطقه آزاد ماکو:

ارتقاء شاخص‌های اقتصادی شهر مرزی پلدشت در سال ۹۶ دولت قرارگرفت

  ﺳﻪشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -ارتقاء شاخص‌های اقتصادی شهر مرزی پلدشت در سال ۹۶ دولت قرارگرفت

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ارتقاء شاخص‌های اقتصادی شهر مرزی پلدشت در قالب برنامه‌های سازمان منطقه آزاد ماکو در اولویت سال ۹۶ دولت در این منطقه قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ارتقاء شاخص‌های اقتصادی شهر مرزی پلدشت در قالب برنامه‌های سازمان منطقه آزاد ماکو در اولویت سال ۹۶ دولت در این منطقه قرار گرفت.


به گزارش تحلیل ایران، حسین فروزان ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار سوءمصرف مواد مخدر پلدشت که از 29 آذرماه به مدت 4 روز، پذیرای بازدید کنندگان است اظهار داشت: سلسله برنامه‌های فرهنگی در دستور کار سازمان منطقه آزاد ماکو قرار دارد و در این میان تأمین زیرساخت‌ها و عمران منطقه، بدون کار فرهنگی، راهگشای توسعه نیست.

 

وی تصریح کرد: ترویج مواد مخدر توسط برخی دولت‌های استکباری و دشمنان، نوعی نفوذ و با هدف تاثیرگذاری بر توسعه و پیشرفت کشور است.

 

فروزان افزود: خانواده نقش اصلی را در ممانعت از گرایش جوانان به مواد مخدر دارد بنابراین لازم است تمام اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی با محوریت خانواده‌ها توسط نهادها و دستگاه‌های متولی به مورد اجرا گذاشته شود.

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: کمرنگ شدن معنویات در جامعه به عنوان یکی از دلایل شیوع مصرف مواد مخدر در میان جوانان است بنابراین برنامه‌های فرهنگی مذهبی می‌تواند مانع و سدی بر سر راه ترویج مصرف مواد مخدر باشد.

 

وی اظهار داشت: دولت وظیفه اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و مبارزه با مواد مخدر را بر عهده دارد.

فروزان با اشاره به برنامه‌های سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو برای توسعه شهر مرزی پلدشت که در مجاورت جمهوری آذربایجان، نخجوان و ارمنستان قرار دارد افزود: عملیات اجرایی پروژه تعریض جاده دسترسی پلدشت به زودی آغاز می‌شود.

 

وی تصریح کرد: ارتقاء شاخص‌های اقتصادی شهر مرزی پلدشت در دستور کار سازمان برای سال آینده قرار گرفته است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :