موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/110796 :کد

سخنگوی شورای شهر ارومیه

راه‌های سرمایه‌گذاری شهروندان درپروژه‌های شهری ارومیه تدوین شد

  چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۳۱۲   
 تحلیل ایران -راه‌های سرمایه‌گذاری شهروندان درپروژه‌های شهری ارومیه تدوین شد

سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت: ۴ روش مشارکت و همکاری شهروندان در پروژه‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی ارومیه تدوین شد.

سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت: ۴ روش مشارکت و همکاری شهروندان در پروژه‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی ارومیه تدوین شد.


به گزارش تحلیل ایران میرعلی محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه براساس پیشنهاد کمیسیون سرمایه‌گذاری و تصویب شورای اسلامی شهر، سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه، نسبت به مشارکت در پروژه‌های متعدد شهری اقدام کنند، اظهار داشت: داوطلبان مشارکت در پروژه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری می‌توانند به چهار روش در آن پروژه‌ها همکاری کنند.

 

سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت: چنانچه این افراد از شیوه ملک از سوی مالک را انتخاب کنند در این صورت تنها هزینه‌های ناشی از صدور پروانه و مجوزهای لازم از سوی شهرداری به عنوان آورده شهرداری محسوب می‌شود و بقیه سهم سرمایه گذار است.

 

وی افزود: درصورت انتخاب گزینه دوم که با عنوان واگذاری ملک و بسته مشارکتی نیز از سوی شهرداری است ولی ساخت توسط سرمایه‌‌گذار، پس از محاسبه آورده‌های شهرداری و سرمایه‌گذار، درصدهای مشارکت محاسبه و تعیین می‌شوند.

 

محمدی روش سوم در این برنامه‌ها را مشابه دوم دانست و بیان کرد: در این صورت ملک از سوی شهرداری اما نوع پروژه سرمایه‌گذاری از سوی سرمایه گذار پیشنهاد می‌شود.

 

وی خاطر‌نشان کرد: برای بهره‌مندی از فکر و ایده‌های جدید شهروندان در پروژه‌های مختلف شهری در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی، سرمایه‌گذاری و اقتصادی علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت شهرداری ارومیه و انتخاب روش چهارم در رشد و پیشرفت شهر خودشان ارومیه و مجموعه مدیریت شهری نقش موثری ایفا کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :