موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111027 :کد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی

مشکلات صنعت و فناوری آذربایجان‌غربی احصاء شد

  جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -مشکلات صنعت و فناوری آذربایجان‌غربی احصاء شد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی گفت: تمامی مشکلات صنعت و فناوری آذربایجان‌غربی و کشور احصاء شده و تمامی نخبگان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان از مشکلات صنعتی و فناورانه...

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی گفت: تمامی مشکلات صنعت و فناوری آذربایجان‌غربی و کشور احصاء شده و تمامی نخبگان، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان از مشکلات صنعتی و فناورانه کشور آگاه شدند.


به گزارش تحلیل ایران، عصر امروز جم عزتی در دومین روز از مراسم"استارتاپ" در ارومیه با تاکید بر اینکه این دانشگاه به دنبال ارتباط واقعی میان صنعت و دانشگاه است اظهار داشت: در این رابطه تمامی مشکلات صنعت و فناوری آذربایجان‌غربی و کشور احصاء شده و تمامی نخبگان علمی، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان از مشکلات صنعتی و فناورانه کشور آگاه شدند.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی گفت: در این برنامه 76 ایده وجود داشت که از این تعداد 12 ایده توسط ایده‌پردازان رای داده شد و هفت ایده نیز توسط مدرسان و داوران انتخاب شد.

 

وی با تاکید بر اینکه قرار نیست تمامی ایده‌ها تبدیل به کسب و کار شوند تصریح کرد: بنابراین کافی است که همانند کشورهای پیشرفته دنیا تنها از یک ایده مناسب، یک کسب و کار به وجود آید.

 

عزتی بیان کرد: هم اکنون برخی معتقد به وارد کردن فناوری به کشور هستند، اما با توسط به شرایط دنیا اگر فناوری خریداری شود، تا رسیدن به جامعه هدف منسوخ شده و کارایی چندانی ندارد پس بهترین راه توسعه اقتصادی کشور همان راه مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حمایت از کارآفرین و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان است.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌غربی افزود: بی‌تردید در تمام دنیا همه کسب و کارهای موفق یک کسب و کار انشقاقی بوده که از دل دانشگاه به وجود آمده و خوشبختانه برای نخستین بار در سطح کشور، مدرسه کسب و کار در ارومیه افتتاح شد.

 

به گفته عزتی، زمانی می‌توان در منطقه خویش به توسعه اقتصادی رسید که چهارچوب‌های یکدیگر را متوجه شده و آن را به هم ربط داد چون اگر مولفه‌های کسب و کار به یکدیگر ارتباط داده شوند، کارآفرینی رخ می‌دهد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :