موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111098 :کد

مدیر کل راهداری آذربایجان‌غربی

۷۴۷ هزار تن کالا امسال در آذربایجان‌غربی حمل و نقل شده است

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۹   
 تحلیل ایران -۷۴۷ هزار تن کالا امسال در آذربایجان‌غربی حمل و نقل شده است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: در ۸ ماه گذشته ۷۴۷ هزار و ۹۴۲ تن کالا در استان حمل و نقل شده که نسبت به مشابه سال قبل ۱۱.۶۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: در ۸ ماه گذشته ۷۴۷ هزار و ۹۴۲ تن کالا در استان حمل و نقل شده که نسبت به مشابه سال قبل ۱۱.۶۵ درصد رشد نشان می‌دهد.


به گزارش تحلیل ایران عبدالحسین علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، به بخشی از فعالیت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی اشاره کرد و اظهار داشت: در 8 ماه گذشته امسال 559 هزار و 739 سفر در این استان رخ داده که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 8.73 درصد رشد داشته است.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: در 8 ماه گذشته 747 هزار و 942 تن کالا در استان حمل و نقل شده که نسبت به مشابه سال قبل 11.65 درصد رشد نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: در 8 ماه نخست سال 95، به میزان 89.97 درصد از کل بارنامه‌های صادره با استفاده از کارت هوشمند صادر شده که با توجه به اینکه این رقم در مدت زمان مشابه سال قبل به میزان 100 درصد بود شاهد کاهش 10.03 درصد در استفاده از کارت هوشمند در هنگام صدور بارنامه هستیم.

 

علی اکبری افزود: امید است با برنامه‌ریزی‌های لازم و مدون در این باره و انجام نظارت‌های ویژه شاهد رشد چشمگیر درصد استفاده از کارت هوشمند باشیم.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی به عملکرد اداره حمل و نقل مسافر در 8 ماه گذشته سال پرداخت و اظهار داشت: تبدیل تمامی مؤسسات حمل و نقل به شرکتهای حمل و نقل مسافری و افزایش سطح خدمات ارائه به مسافران از جمله ارائه اینترنت رایگان در تعدادی از ناوگان عمومی اتوبوسی در داخل و خارج استان از اهداف این اداره کل است.

وی گفت: این اداره کل در صدد است سرویسهای vip در مسیرهای زیر 300 کیلومتر و تعداد اتوبوسهای ویژه را افزایش دهد.

 

علی اکبری به برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران و متصدیان شرکتهای حمل و نقل مسافر استان اشاره و بیان کرد: درصدد هستیم با به‌کارگیری هرچه بیشتر از ناوگان عمومی در حمل و نقل مسافر بین شهری از طریق برگزاری جلسات با پلیس راه از فعالیت ناوگان پلاک سفید جلوگیری و استفاده از ناوگان عمومی فرهنگ سازی شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از ایجاد سیستم سامانه سپهتن در اتوبوسهای مسیر تهران، اصفهان، شیراز، اهواز، مشهد و رشت خبر داد و افزود: ساماندهی صدور و ارائه صورت وضعیت دربستی در استان از دیگر اقدامات این اداره کل است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :