موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111654 :کد

فرمانده سپاه خوی

غیرت دینی حماسه ۹ دی را خلق کرد

  پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -غیرت دینی حماسه ۹ دی را خلق کرد

فرمانده سپاه خوی گفت: اتکا به بیرق قیام عاشورا و غیرت دینی لوای بصیرت را در ۹دی برافراشت.

فرمانده سپاه خوی گفت: اتکا به بیرق قیام عاشورا و غیرت دینی لوای بصیرت را در ۹دی برافراشت.

 

سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هوشیاری اصلی‌ترین روش مقابله با دشمنان است و مردم در 9 دی 88 در برهه‌ای حساس،  تهدید دشمن را به فرصتی برای نمایش قدرت انقلاب و نظام تبدیل کردند.

 

وی افزود: توطئه و تهدیدهای دشمنان که با برنامه‌ریزی‌های دقیق علیه اسلام صورت می‌گرفت با صبر و پایداری و بصیرت مردم که اوج این آگاهی در 9 دی 88 تحقق پذیرفت با شکست روبه‌رو شد.

فرمانده سپاه خوی 9 دی را از اوراق طلایی و زرین اسناد تاریخ انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد: قیام ولایت‌مداری ملت ایران در چنین روزی در فضای جهان طنین‌انداز شد و مردم نشان دادند که با حضور آگاهانه و یکپارچگی خود شادی استکبار را به عزا تبدیل کردند.

 

علایی ضمن دعوت از عموم مردم بر صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ادامه‌دهندگان راه شهدا گفت: 9 دی از فرهنگ عاشورا الهام گرفته است چرا که در این مسر همانندسیدالشهدا(ع) بر علیه فتنه‌گران چه داخلی و خارجی حتی تا آخرین قطره خون خود و خانواده خویش قیام خواهیم کرد.

 

وی باگرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان عرصه مقابله با فتنه بیان کرد: یادآوری فداکاری و رشادت شهدای فتنه 88 در حقیقت به معنی هویت شناسی آن وقایع و شناخت جامع از نظام، دین و مکتب است.

 
                               

فرمانده     سپاه     عاشورا     اسناد        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :