موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/111769 :کد

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران:

صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه ایران هستند

  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه ایران هستند

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه ایران هستند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه ایران هستند.

به گزارش تحلیل ایران، سردار رمضان شریف ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی، روز بصیرت و پیروی از خط ولایت که با حضور اقشار مختلف مردم در مصلای ارومیه برگزار شد افزود: صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه ایران هستند و حماسه نهم دی نشان داد که ولایت و امامت و مردم همیشه در صحنه، ضامن بقا و اقتدار نظام اسلامی هستند.

 

وی با بیان اینکه حماسه نهم دی نشان داد که ولایت و مردم همیشه در صحنه، ضامن بقا و اقتدار نظام اسلامی هستند عنوان کرد: انقلاب اسلامی تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند، در هشت سال دفاع مقدس و فتنه سال ۸۸، نظام اسلامی تمامی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

سردار شریف با اشاره به این که دشمن در فتنه سال ۸۸ مرزهای اعتقادی مردم را هدف قرار داده بود، افزود: مردم ایران اسلامی با حماسه نهم دی نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کردند و بار دیگر بصیرت و هوشیاری خود را به رخ دشمنان انقلاب کشیدند.

 

وی شعارهای مخالفت با اصل ولایت فقیه و بی حرمتی به اعتقادات ملت در روز عاشورا را عامل خشم مردم در روز نهم دی دانست و خاطر نشان کرد: مردم در این حماسه پرشور حساب کار خود را از فتنه گران و سردمداران فتنه جدا کردند و بر ولایت مداری و پیروی از اعتقادات خود تاکید کردند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تبیین و تفسیر رأی ممتنع آمریکا در شورای امنیت در محکومیت شهرک‌سازی‌های اسرائیل گفت: آمریکا به درک خوبی از واقعیات خاورمیانه رسیده که این رخدادها در نهایت منجر به نابودی اسرائیل می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه امروز همگان جمع شده‌ایم تا حضور حماسی و قدرتمند مردم ایران اسلامی را در سال ۸۸ گرامی بداریم و پایداری مردم علیه استکبار و استکبار ستیزی را به همگان نشان دهیم افزود: برای تمامی ملت ایران در طول ۳۸ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سختی‌هایی وارد شده ولی مردم با تکیه بر عنایت خداوند متعال و فرهنگی قرآن کریم و سیره نبوی حضرت محمد (ص) بر تمامی مشکلات فائق آمده‌اند و فتنه ۷ سال پیش یکی از این مشکلات بزرگ بوده است.

 

وی بیان کرد: در ماجرای فتنه سال ۸۸ توطئه‌کاران با بهانه انتخابات دست به کار شده بودند و اقدامات خود را پیش می‌بردند این در حالی بود که هدف اصلی آنان حمله به نظام و مقدسات ایران اسلامی بود و برای این هدف اقدامات زیادی در عرض چندین ماه انجام شده بود تا در نهایت نظام جمهوری اسلامی ایران برچیده شود.

 

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ دشمن مرزهای اعتقادی ملت ایران را نیز هدف قرار داده بودند و به روز عاشورا بی احترامی کردند و تمامی کارشکنی‌های اتفاق افتاده در این روز نتیجه زحمات ۸ ماهه دشمنان بود که با رهبری مقام معظم رهبری و تلاش مردم خنثی گردید و برای ملت ما تبدیل به فرصت گشت.

وی تشریح کرد: در جریان انتخابات سال ۸۸ با افرادی مواجه گشتیم که خود را در ظاهر دوست دار نظام، مردم ایران، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری جلوه می‌دادند ولی یک مرتبه با بروز لجاجت خود رو در روی یک ملت قرار گرفتند و به بازیچه‌ای در دست توطئه گران تبدیل شده بودند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم دین اسلام کرده و اگر کسی از هموطنان ما درصدد خیانت به ملت ایران و نظام اسلامی باشند باید در قبال شهدا و خونشان پاسخگو باشند و خیانت به مردمان ایران اسلامی مشابه خیانت به دین اسلام و جمهوری اسلامی ایران است

شریف خاطرنشان کرد: جنگ ایران و عراق که بر ما تحمیل شده بود نیز یکی دیگر از نمونه‌های بارز ایستادگی و مقاومت مردم ایران است و محصول آن اقتدار امروز ایران است که در برابر تک تک دشمنان خود ایستادگی کرده‌ایم و امن‌ترین کشور در منطقه هستیم و روز به روز بر مشکلات پیروز می‌شویم.

مردم آذربایجان غربی در سالروز حماسه ۹ دی بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

اقشار مختلف مردم با حضور در مصلاها و مساجد سراسر استان و با طنین ندای بصیرت در شهرهای آذربایجان غربیسردادن شعارهای انقلابی بار دیگر بصیرت و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

مردم ارومیه با سردادن شعار آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی و آذربایجان جانباز رهبری دن آیریلماز بار دیگر با آرمانهای بلند انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :