موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/122655 :کد

امام جمعه ارومیه:

نامزدهای انتخاباتی باید از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

  جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -نامزدهای انتخاباتی باید از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان باید از تهمت زدن، دروغ بستن و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان باید از تهمت زدن، دروغ بستن و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه اظهارداشت: نامزدهایی که از روی هوا و هوس وارد گود انتخابات شده اند، در آخرت نزد خداوند متعال پاسخگو خواهند بود.

 

وی ادامه داد: عده‌ای برای تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی دست به هر کار ناشایسته‌ای همانند ساخت کلیپ‌ها و تصاویر می‌زنند تا دیگر افراد را هیچ و پوچ نشان دهند که در این میان بر مردم وظیفه است تا با بصیرت خود پیش بروند و افراد شایسته را از افراد ناشایسته شناسایی کنند.

 

امام جمعه ارومیه اظهار داشت: به شخصی رأی دهیم که از اشرافی گری بپرهیزد چرا که چنین فردی می‌تواند درد مردم و مشکلات مستضعفان را لمس کند و در ادراکات خود جای دهد، فردی به غیر از این ویژگی نمی‌تواند در رأس امور قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه چشم تمام دنیا به این انتخابات دوخته شده است افزود: مردم باید دشمن شناسی و بصیرت خود را تقویت کنند و فریب دشمنان و در راس آنها آمریکای جنایتکار را نخورند زیرا دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور و مسلمانان استفاده می کنند.

 

حجت الاسلام قریشی تاکید کرد: موازین دینی که برای انتخاب افراد اصلح توسط مقام معظم رهبری چندین بار در سخنرانی‌ها بیان شده است را مورد توجه قرار دهیم و با توجه به شاخصه‌های دینی فردی را در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنیم که در قیامت بتوانیم با چهره‌ای گشاده حاضر شویم.

 

وی همچنین ماه رجب را یکی از ماه های پربرکت عنوان کرد و گفت: رجب، ماه نزدیکی به خداوند متعال است و باید بتوانیم از این ماه نهایت استفاده را ببریم تا خود را بیشتر به خداوند متعال نزدیک کنیم و تجلی نورانیت خداوند را در زندگی و آخرت ببینیم.

امام جمعه ارومیه ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت علی (ع) افزود: ۱۳ رجب، روزی است که مولایمان در حریم امن الهی چشم به جهان گشود و این تولد مبارک برای پیروان آن حضرت موجب مباهات است و بر همگان وظیفه است تا در این روز نهایت قدردانی را از پدران خود به جای آورند و بوسیدن دست آنان یکی از اعمال برتر در دین اسلام است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :