موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بانک ها

a/38562 :کد

0

بانک‌ها در تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی فعال‌تر باشند

  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۳۶۵   
 تحلیل ایران -بانک‌ها در تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی فعال‌تر باشند

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با معاونین مدیرعامل بانک تجارت بر ایفای نقش بیش‌تر بانک‌ها در حمایت از صنایع این استان تاکید کرد.

 تحلیل ایران- قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی در دیدار با "خواجه حق وردی"و "سمیع" معاونان مدیرعامل بانک تجارت ضمن قدردانی از حمایت این بانک از واحدهای تولیدی بخش خصوصی و طرح‌های عمرانی در توسعه استان آذربایجان‌غربی و با تاکید بر اهمیت حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان در تضمین رشد و شکوفایی اقتصادی کشور یادآور شد: در شرایط پس از رفع تحریم‌ها، حمایت از صنایع داخلی و ایجاد امکان رقابت‌پذیری برای محصولات داخلی در مقابل کالاهای خارجی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و در این مسیر بانک‌ها می‌توانند نقش مهمی داشته باشند.

‌استاندار آذربایجان‌غربی لزوم مشارکت بیشتر بانک‌ها در تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی را مورد اشاره قرار داد و بر ظرفیت‌های توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی و تجارت مرزی این استان تاکید کرد.

در ادامه این دیدار معاونین مدیرعامل بانک تجارت نیز آمادگی این بانک را برای حمایت از صنایع مولد استان آذربایجان‌غربی و مشارکت در توسعه زیرساخت‌های این استان اعلام کردند.

منبع : ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :