a/39477 :کد

0

حمایت ویژه از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی

  پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -حمایت ویژه از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس، اسمعیل کریم‌زاده بعد از ظهر امروز در جلسه فرصت‌ها و اولویت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، اظهار داشت: آذربایجان غربی ظرفیت‌های قابل‌توجهی در بخش کشاورزی دارد که برای استفاده از ظرفیت‌ها باید سرمایه‌گذاری شود.


وی با بیان اینکه برای سرمایه‌گذاری از ظرفیت‌های این استان تلاش‌های زیادی انجام گرفته است، تصریح کرد: استفاده از توان سرمایه‌گذار خارجی به منظور سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی یکی از این اقدامات مهم است.


رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص 33 طرح مشخص شده است، اذعان داشت: برای این طرح‌ها نیازمند 643 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 250 میلیون یورو ارز خارجی هستیم.


این مسئول با بیان اینکه این طرح‌ها در بخش شیلات و آبزیان، دامداری، زراعی و باغی، سیستم‌های نوین آبیاری و صنایع کشاورزی و تبدیلی است، ادامه داد: طرح‌های مذکور در شهرهای مختلف آذربایجان غربی مورد شناسایی قرار گرفته‌اند.


کریم‌زاده با بیان اینکه از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی حمایت‌های ویژه‌ای داریم، اذعان داشت: طرح‌های سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی براساس توسعه استان و در 9 محور تدوین شده‌اند.


وی بر کاهش بروکراسی اداری در استان برای جذب سرمایه‌گذار تأکید کرد و اظهار داشت: برای اینکه در زمینه جذب سرمایه‌گذار به توفیق برسیم، باید سرمایه‌گذار را درگیر بروکراسی اداری نکنیم.


گفتنی است، این مراسم در سالن جلسات ساختمان شماره یک سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :