موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی جذب اعتبار

a/40058 :کد

0

جذب ۲۱ درصدی اعتبارات سال جاری در چالدران

  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۰
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -جذب ۲۱ درصدی اعتبارات سال جاری در چالدران

فرماندار چالدران از جذب ۲۱ درصدی اعتبارات سال جاری در چالدران خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس، کریم حسین‌زاده عصر امروز در شورای اداری شهرستان چالدران که در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار داشت: امسال 16 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته برای شهرستان چالدران بود که از این میزان فقط 21 درصد جذب شده است.

 

 

وی با بیان اینکه باید برنامه‌ها و طرح‌های برنامه‌ریزی شده برای سال جاری را نیز با همین میزان اعتبار جذب شده پیش ببریم، تصریح کرد: باید با بهره‌گیری از اعتبارات داخلی طرح‌هایی که برای سال جاری در نظر گرفته شده بود عملیاتی شوند.


فرماندار چالدران با بیان اینکه نباید متکی به اعتبارات عمرانی و سایر اعتبارات باشیم، ادامه داد: آن دسته از دستگاه‌هایی که احتمال وصول درآمدها در آنها وجود دارد باید از درآمدهای خود صرف اجرای پروژه‌ها استفاده کنند.


این مسئول با بیان اینکه نباید کمبود اعتبار سبب رکود در اجرای برنامه‌ها شود، خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم کمبود اعتبارات مدیران دستگاه‌های اجرایی را از برنامه‌های جاری و طرح‌ریزی شده غافل کند.


حسین‌زاده توجه به اجرای اقتصاد مقاومتی را حائز اهمیت عنوان کرد و اظهار داشت: توجه به مباحثی چون اقتصاد مقاومتی می‌تواند مدیران دستگاه‌های اجرایی را در پیشبرد اهداف کمک کرده و  چراغ راه باشد.


وی خواستار توجه جدی به برنامه‌های دهه فجر شد و گفت: باید برنامه‌های دهه فجر امسال پربارتر از سالهای گذشته برگزار شده و تلاش شود این برنامه‌ها به صورت کاملا مردمی بوده و شاهد حضور حداکثری مردم در این برنامه‌ها باشیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :