a/42325 :کد

0

افتتاح ۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در چالدران

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -افتتاح ۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در چالدران

فرماندار چالدران از افتتاح ۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در چالدران در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس کریم حسین‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر، اظهار داشت: همزمان با دهه فجر امسال شاهد افتتاح 20 پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در شهرستان چالدران خواهیم بود.

 


وی با اشاره به مهمترین پروژه‌های افتتاحی دهه فجر در سال جاری، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل مسکن مهر، افتتاح خانه مددجویی، افتتاح عملیات گازرسانی، آبرسانی و پروژه‌های راه و شهرسازی است.


فرماندار چالدران با بیان اینکه این پروژه‌های عمرانی به منظور رفع محرومیت در مناطق مختلف شهرستان چالدران اجرایی شده‌اند، ادامه داد: تلاش شده در اجرا و افتتاح پروژه‌های عمرانی به مناطق محروم و روستایی توجه ویژه‌ای شود.


این مسئول با بیان اینکه در سطح ادارات، مدارس و دانشگاه‌ها نیز برنامه‌های ویژه‌ای در این ایام برگزار می‌شود، بر مردمی برگزار شدن برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: باید مردم نیز در اجرای برنامه‌ها مشارکت داشته‌باشند.


حسین‌زاده با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای بیان عملکرد دولت است، اظهار داشت: افتتاح پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در تمام بخش‌ها نشان از عملکرد مثبت دولت در این حوزه است.


وی به دیگر برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با جانبازان و غبارروبی مزار شهدا از دیگر برنامه‌هایی است که دهه فجر امسال اجرایی خواهد شد.

                               

افتتاح     پروژه عمرانی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :