موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی دوره های آموزشی

a/42334 :کد

مسول آموزش سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجان غربی

برگزاری چهار دوره آموزشی تا پایان سال جاری

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۴۰
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -برگزاری چهار دوره آموزشی تا پایان سال جاری

تدین مسول آموزش سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گفت :تا پایان سال جاری ۴ دوره آموزشی برای کارکنان سازمان برگزار خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران از آذربایجان غربی،تدین مسول آموزش سازمان صنعت و معدن و تجارت استان آذربایجان غربی در گفتگو اختصاصی با تحلیل ایران با اشاره به اهداف این دوره گفت:مهمترین هدف ازبرگزاری این دوره ها بهره وری کارکنان سازمان و ارتقا کمی و کیفی کارشان است.


وی افزود:این دوره ها در چند شاخه تقسیم می شوند از جمله دوره های بهبود مدیریت ، عمومی ،تخصصی است که دوره های تخصصی مخصوص معاونت صنایع معادن است

 

تدین ادامه داد:دوره تخصصی ویژه معاونین صنایع و معادن برای سومین بار برگزار می شود که در این دوره 45 نفر به مدت 16 ساعته شرکت کرده اند.


وی ادامه داد :سرانه آموزش دولت برای کارکنان سازمان صنعت و معدن و تجارت 40 ساعت و برای مدیران 60 ساعت است ولی سازمان صنعت و معدن و تجارت استان با تلاش و سعی مضاعف توانسته هست برای مدیران 139 ساعت و برای معاونین 82 ساعت دوره برگزار کند.

 

مسئول آموزش سازمان صنعت و معدن تجارت استان اظهار داشت:تمام دوره ها برگزار شده در سازمان در کمیته راهبردی وزارت صنایع و معادن مصوب شده است و تاکنون 19 دوره در این سازمان برگزار شده است.


وی خاطر نشان کرد:چندین دوره جدید در کمیته راهبردی تدوین شده است که تا آخر سال 94 ،4 دوره ی مهم از جمله برنامه جامع اصلاح نظام اداری ، ارتقا سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی ،بهبود سیستم ها و روش ها و تهیه و تدوین شناسنامه خدمات ،دستورالعمل های اجرایی مواد 91 و 92 قانون مدیریت و خدمات کشوری برای کارکنان سازمان برگزار خواهد شد .

                               

صنعت     آموزش     صنعت معدن و تجارت            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :