موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی گاز

a/42606 :کد

0

بهره‌‌مندی ۴۴۰ روستای آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی

  دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۴۴
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -بهره‌‌مندی ۴۴۰ روستای آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از بهره‌‌مندی ۴۴۰ روستای این استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس ،منصور صادقیان اظهار داشت: آذربایجان‌غربی در راستای گازرسانی به مناطق روستایی و شهری یکی از استان‌های موفق کشور است که امسال نیز گام‌های موثری در این زمینه برداشته شده است.

 

 وی از شبکه‌گذاری یک هزار کیلومتری گاز در استان آذربایجان‌غربی خبر داد و تصریح کرد: اجرای عملیات گازرسانی در این استان روند رو به رشدی دارد و این روند در سال‌های آینده و ایام باقی مانده سال نیز تداوم خواهد داشت.


مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از افزایش سه برابری شبکه گذاری گاز در استان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد و اذعان داشت: با توجه به اقدامات انجام گرفته، 54 روستای آذربایجان‌غربی امسال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.


این مسئول با اشاره به تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز طبیعی، اظهار داشت: از ۲ هزار و 761 روستای موجود در استان، 440 روستای آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند و یا عملیات اجرایی در آنها در دست اقدام است.


وی ادامه داد: به دلیل موقعیت جغرافیایی و با توجه به هزینه‌بر و زمان‌بر بودن عملیات گازرسانی به برخی روستاها و شهرهای تازه تاسیس، در گازرسانی به این مناطق دچار مشکل می‌شویم.


مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی بر تخصیص به موقع اعتبارات تاکید کرد و گفت: برای اینکه در اجرای پروژه‌های عمرانی شرکت گاز به توفیق برسیم نیازمند تخصیص به موقع اعتبارات هستیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :