موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حمل و نقل عمومی

a/44202 :کد

0

حمل و نقل آذربایجان‌غربی بر حسب کارکرد سهمیه سوخت می گیرد

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -حمل و نقل آذربایجان‌غربی بر حسب کارکرد سهمیه سوخت می گیرد

معاون حمل و نقل اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان‌غربی گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان‌غربی بر حسب کارکرد، سهمیه سوخت می‌گیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس، بهزاد برقی از اجرای طرح تخصیص سوخت بر اساس طرح پیمایش در آذربایجان‌غربی خبر داد و اظهار داشت: این طرح هم‌اکنون با موفقیت در استان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه تلاش می‌شود این طرح برای سال آینده نیز در فاز دوم به مورد اجرا گذاشته شود، تصریح کرد: در این راستا شاهد کاهش میزان قاچاق سوخت در چرخه حمل و نقل استان هستیم.

 

معاون حمل و نقل اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان‌غربی با اشاره به زمان اجرای فاز دوم این طرح، اعلام کرد: مهر ماه سال آینده شاهد اجرای فاز دوم طرح تخصیص سوخت براساس طرح پیمایش در آذربایجان‌غربی خواهیم بود.

 

این مسئول با اشاره به مزیت‌های اجرای این طرح، اذعان داشت: در این خصوص تخصیص سهمیه سوخت برای آن دسته از خودروهایی که در بخش حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرند، براساس میزان فعالیت آنها تخصیص می‌یابد.


برقی با اشاره به خودروهایی که در اجرای این طرح مد نظر قرار دارند، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح مشمول خودروهایی چون کامیون، اتوبوس و مینی‌بوس که در چرخه حمل و نقل استان آذربایجان‌غربی فعالیت دارند، خواهد بود.


وی با بیان اینکه سازوکار لازم برای اجرای این طرح در فاز دم فراهم شده است، اظهار داشت: با اجرای این طرح، ناوگان حمل و نقل فعال و غیرفعال از هم تفکیک شده و سهمیه مصرفی سوخت به صورت مصرف واقعی انها تخصیص می‌یابد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :