موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/44598 :کد

0

افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌غربی

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۱
تعداد بازدید : ۳۳۲   
 تحلیل ایران -افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌غربی

معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی از افتتاح ۸ پروژه‌ اقتصاد مقاومتی در آذربایجان‌غربی همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران سرهنگ جلیل وحیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی آماده افتتاح در استان، اظهار داشت: هشت پروژه اقتصاد مقاومتی در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.


وی با اشاره به این پروژه‌ها، تصریح کرد: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی آماده افتتاح استان شامل سه واحد تولید قارچ، دو واحد پرورش دام سبک و سنگین و یک واحد گوهر تراشی در شهرستان‌های خوی، ماکو و نقده است.


معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اعتبار هزینه شده برای اجرای 8 پروژه‌ طرح‌های اقتصاد مقاومتی، اعلام کرد: برای به بهره‌برداری رسیدن هشت طرح مذکور 3 میلیارد ریال هزینه شده است.


این مسئول از افتتاح 10 پروژه محرومیت‌زدایی در آذربایجان‌غربی همزمان با دهه فجر امسال خبر داد و اظهار داشت: این پروژه‌ها در شهرهای خوی، بوکان، میاندوآب، ماکو و نقده افتتاح می‌شوند.

 


واز افتتاح دو سالن ورزشی 9 دی و صالحین همزمان با دهه فجر در ارومیه خبر داد و اذعان داشت: این پروژه‌ها شامل افتتاح پنج باب سالن ورزشی، شش حوزه و پایگاه بسیج مقاومت و ... است.


معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی اعلام کرد: این سالن‌های ورزشی در شهرهای ماکو، ارومیه و قره ضیاءالدین به بهره‌برداری می‌رسند و شش حوزه بسیج نیز در شهرهای میاندوآب، سلماس و چالدران آماده افتتاح هستند.

 

                               

سپاه پاسداران     اقتصاد مقاومتی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :