موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مدارس

a/44839 :کد

0

تحقق ۵۰ درصدی اعتبارات عمرانی استانی نوسازی و تجهیز مدارس

  ﺳﻪشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -تحقق ۵۰ درصدی اعتبارات عمرانی استانی نوسازی و تجهیز مدارس

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی از تحقق ۵۰ درصدی اعتبارات عمرانی استانی نوسازی و تجهیز مدارس استان طی سال جاری خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران فریبرز اسمعیل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: امسال اعتبارات عمرانی مصوب استانی نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی 443 هزار و507 میلیون ریال بود.


وی با اشاره به میزان اعتبارات عمرانی مصوب ملی، تصریح کرد: اعتبارات عمرانی مصوب ملی این اداره 391 هزار و 397 میلیون ریال بود که در مجموع 834 هزار و 584 میلیون ریال اعتبار عمرانی برای این اداره تخصیص یافته بود.


مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص کل اعتبارات تخصیصی به این اداره محقق نشده است، ادامه داد: امیدواریم تا پایان امسال بخش قبل توجهی از این اعتبار تحقق یابد.


این مسئول با بیان اینکه 50 درصد اعتبارات عمرانی استانی به این اداره تحقق یافته است، اظهار داشت: در بخش اعتبارات عمرانی ملی نیز شاهد تحقق 65 درصدی اعتبارات در اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان‌ غربی هستیم.


اسمعیل‌زاده با اشاره به نوسازی و تجهیز مدارس استان، ادامه داد: توجه به مدارس در کنار مسکن مهر نیز مد نظر قرار گرفته است و مقرر شده با همکاری اداره راه و شهرسازی این اقدام انجام شود.


مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص آغاز عملیات اجرایی 16 مدرسه در کنار مسکن مهر خبر داد و گفت: تمام این مدارس برای اجرا به پیمانکار واگذار شده‌اند.

 

                               

مدارس     نوسازی     ارومیه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :