موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کسب و کار

a/44849 :کد

0

ایجاد شهرک کارآفرینی بانوان در ارومیه

  ﺳﻪشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -ایجاد شهرک کارآفرینی بانوان در ارومیه

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از ایجاد شهرک کارآفرینی بانوان در ارومیه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران شهلا تاجفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: به منظور حمایت هر چه بیشتر از بانوان کارآفرین و ایجاد مکان مناسبی برای کسب و کار و تولیدات این بانوان، شهرک کارآفرینی در ارومیه راه‌اندازی می‌شود.


وی با بیان اینکه برای این منظور کانون انجمن زنان کارآفرین نیز در استان راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در این خصوص زنان نامی استان آذربایجان غربی شناسایی و بانک اطلاعاتی برای آنها تشکیل شده است.


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی  با بیان اینکه این انجمن، کمیته‌های مختلفی دارد، اعلام کرد: این کمیته‌ها تخصصی بوده و کار خود را نیز به صورت تخصصی پیش خواهند برد.


این مسئول با بیان اینکه این تخصص‌ها در صنوف مختلف خواهند بود، اظهار داشت: تا کنون 250 نفر در کانون انجمن زنان کارآفرین آذربایجان غربی ثبت نام کرده‌اند و جذب عضو همچنان در این کانون ادامه دارد.


تاجفر با بیان اینکه شاخص‌هایی برای تخصصی بودن انجمن زنان کارآفرین آذربایجان غربی وجود دارد، اذعان داشت: زنان عضو این کانون باید دارای این شاخصه‌ها باشند که مهمترین آن اشتغال در یک بخش تخصصی است.


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه موافقت لازم برای ایجاد شهرک کارآفرینی بانوان کسب شده است، اعلام کرد: این طرح به عنوان " دهکده هنر بانوان" و یا "شهرک کارآفرینی بانوان " نامگذاری خواهد شد.

                               

بانوان     کارآفرینی     شهرک کارآفرینی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :