موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/45148 :کد

0

معدن مرمریت در مهاباد افتتاح شد

  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۰
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -معدن مرمریت در مهاباد افتتاح شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: معدن مرمریت با تولید هشت هزار تن در سال، در مهاباد افتتاح شد.

به گزارش تحلیل ایران صادق قادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر، معدن مرمریت مهاباد با تولید سالیانه هشت هزار تن و با اشتغال‌زایی 12 نفر در مهاباد افتتاح شد.


رئیس صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: علاوه بر آن معدن باریت نیز با دو هزار و 500 تن استخراج سالانه و اشتغال‌زایی برای شش نفر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


وی از افتتاح واحد صنفی-تولیدی ترازوی دیجیتال با اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم برای 226 نفر در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و تصریح کرد: برای راه‌اندازی این واحد صنفی- تولیدی 400 میلیون تومان سرمایه‌گذاری شده و سالانه هزار و 200 دستگاه سیار در ابعاد مختلف تولید می‌شود.


قادری افزود: در این ایام واحد بسته‌بندی مواد غذایی با تولید یک تن در ساعت افتتاح شده و اگر مشکل اصلی آن که سرمایه در گردش است حل شود به غیر از خط تولید قند و ادویه که هم‌اینک فعال است، سایر خطوط تولید آن اعم از حبوبات، سبزیجات و نمک نیز راه‌اندازی می‌شود.


رئیس صنعت، معدن و تجارت مهاباد از افتتاح تالار پذیرایی این شهرستان در 21 بهمن ماه خبر داد و بیان کرد: از مشخصات این تالار پذیرایی می‌توان به یک هزار و 500 متر زمین، هزار متر زیربنا، اشتغال‌زایی 26 نفر و سرمایه‌گذاری یک میلیارد و 300 میلیون تومان اشاره کرد.

                               

مواد معدنی     صنعت و معدن و تحارت                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :